به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، شاید از خود پرسیده باشید که در هنگام تصمیم گیری به چه مواردی لازم است توجه کنید و یا به چه نکاتی باید دقت داشته باشید. بدون شک کلاس های زبان انگلیسی آموزش زبان دایلو جزء برترین دوره های آموزش زبان در ایران می باشد.

در هنگام انتخاب دوره های آموزش زبان، نیاز است که به موارد متعددی توجه داشته باشید تا بتوانید به خوبی سطح دانش و عملکرد خود را در استفاده از زبان مورد علاقه خود بالا ببرید. یکی از این موارد اساتید با تجربه ای هستند که به شما زبان های خارجه را آموزش می دهند. یک مدرس حرفه ای در واقع پایه و اساس تجربه یادگیری پر ثمر می باشد. در کنار اینکه آن ها به خوبی با زبان های معروف دنیا آشنا هستند، یک معلم خوب و حرفه ای، دانش و تجربه نحوه آموزش صحیح بر اساس نیاز های آموزشی زبان آموزان را نیز دارد.

آن ها همچنین دارای نگرش مثبت نسبت به زبان آموزان خود هستند، خلاق اند و به خوبی به صحبت ها و سوالات زبان آموزان گوش می دهند. پس در هنگام انتخاب یک آموزشگاه و کلاس زبان، نیاز است که به مدرسین دوره های آموزشی توجه داشته باشید.

نکته دیگری که در هنگام انتخاب بهترین کلاس زبان باید به آن توجه کنید، سطح هم کلاسی های شما در دوره آموزشی مورد نظر می باشد. بسیار اهمیت دارد که شما در کلاسی شرکت کنید که در آن سطح زبان آموزان دیگر با سطح شما یکی باشد و به طور کلی نیاز های آموزشی یکسانی داشته باشید. قبل از اینکه دوره آموزشی خود را شروع کنید، نیاز است که یک آزمون تعیین سطح انجام دهید و مصاحبه ای داشته باشید. این بخش پر اهمیت می باشد، زیرا در مصاحبه نه تنها سطح زبان شما مورد سنجش قرار می گیرد، بلکه قادر هستید انتظاراتی که دارید را نیز بیان کنید.

یاد گیری زبان در یک گروه که سطح بالا تر و یا پایین تر از شما را دارد، ایده خوبی نمی باشد و موجب می شود که نتوانید به خوبی زبان را بیاموزید. همچنین دقت داشته باشید که یادگیری در یک کلاس عمومی زبان که در آن هدف آموزش مهارت های برقراری ارتباط عمومی می باشد، نسبت به کلاس های آمادگی برای آزمون های بین المللی زبان بسیار متفاوت است. زیرا در کلاس های آمادگی برای آزمون، علاوه بر اینکه شما مهارت های زبان انگلیسی خود را توسعه می دهید، تکنیک های مرتبط با آزمون را نیز یاد خواهید گرفت و آن ها را تمرین خواهید کرد.

نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که بهتر است تعداد زبان آموزان بین 4 تا 6 نفر باشد. زیرا مدرس شما قادر خواهد بود که به خوبی با زبان آموزان آشنا شود، به عملکرد و میزان پیشرفت آن ها توجه داشته باشد و زمان کافی برای توضیح نکات و انجام تمرینات وجود داشته باشد. معمولا در بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی، منابع آموزشی در اختیار زبان آموزان قرار داده می شود و در کنار آن از انواع جزوه های آموزشی، سرگرمی های گوناگون و منابع رسمی استفاده می گردد.

اما یکی از ویژگی هایی که موجب می شود زبان آموزان پیشرفت زیادی داشته باشند، تلاش آن ها در طول دوره آموزشی می باشد. معمولا در اکثر کلاس ها مدرسین یکسری تمرین به زبان آموزان می دهند تا در خانه انجام دهند و آن ها را تشویق می کنند که به طور منظم تمرینات خود را انجام دهند. اما در یک کلاس زبان تخصصی، منابع و تمرینات بسیاری برای زبان آموزان که بر اساس نقاط ضعف و قوت آن ها است در نظر گرفته می شود و به دلیل جالب و متنوع بودن آن ها، از خستگی و کم انگیزه شدن زبان آموزان جلوگیری می گردد.

دیگر ویژگی های بهترین کلاس و آموزشگاه های زبان که لازم است به آن توجه داشته کنید:

برگزاری کارگاه های آموزشی و کلاس های مکالمه و بحث آزاد در کنار دوره های اصلی موجب می شود که فرصت های یادگیری بیشتری برای زبان آموزان فراهم گردد. در چنین دوره هایی زبان آموزان می توانند با دیگر زبان آموزان آشنا شوند و دیدگاه ها و تجربیات خود را بیان کنند، به لهجه های گوناگون گوش دهند و فعالیت های آموزشی گروهی داشته باشند.

از دیگری جنبه های مثبت بهترین مراکز آموزش زبان این است که حتی اگر شما نتوانید در کلاس ها شرکت کنید و یا در شهر دیگری زندگی می کنید، قادر خواهید بود که با آموزش آنلاین، یادگیری زبان را ادامه دهید. برای مثال آموزش از طریق اسکایپ یکی از روش های رایج آموزش از راه دور می باشد. همچنین برای اینکه بتوانید درک بهتری از زبان داشته باشید و در هنگام مکالمه کردن، روان تر صحبت کنید، ویدیو های آموزشی همانند انیمیشن های سینمایی  نیز در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد تا مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ آن ها تا حد زیادی تقویت شود.

برای موفقیت در یادگیری زبان و یا کسب امتیاز بالا در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی، به شما شرکت در کلاس های آموزش زبان دایلو را پیشنهاد می دهیم تا بتوانید با کمک بهترین مدرسین آموزش زبان های خارجه در ایران، به خوبی زبان مورد نظر خود را یاد بگیرید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: