به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، رضا رحمانی اضافه کرد: امسال خوشبختانه صادرات غیرنفتی استان اصفهان بیش از ۱۸۰ درصد افزایش داشته است که این شاخص در کشور بی نظیر است و با این امکاناتی که ایجاد شده است حتماً این روند سرعت خواهد گرفت.
وزیر صمت با بیان اینکه پایانه بار هوایی(کارگوترمینال) فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پتانسیل خوبی برای این استان است، بیان کرد: در سفر امروز دیدارهایی نیز با صنعتگران استان خواهیم داشت و در جلسه ای با حضور استاندار در خصوص بررسی مشکلات تولید استان شرکت خواهیم کرد.
رحمانی همچنین تصریح کرد: اصفهان به عنوان یک قطب صنعت کشور می تواند نقش خوبی را در این حوزه ایفا کند و همه عزم خود را جزم کرده اند که در شرایط جدید از فرصت‌ها بیشترین استفاده را انجام دهند.
او با بیان دیگر برنامه های این سفر، افزود: به همراه وزیر راه و شهرسازی برای پروژه تولید ریل ملی به ذوب آهن اصفهان می رویم و در جلسه ای در خصوص مباحث ریل ملی و تولید داخل شرکت خواهیم کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: ظرفیت های خوبی در تولید صنایع ریلی، واگن و لوکوموتیو وجود دارد که با همکاری هم و همت راه آهن جمهوری اسلامی از این ظرفیت استفاده می شود.
گفتنی است که پایانه بار هوایی(کارگوترمینال) فرودگاه شهید بهشتی اصفهان صبح امروز شنبه با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی به بهره برداری رسید

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: