به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا ایرج حسن پور اظهار کرد: تمامی اعضای شورای بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس دستور قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی موظف شدند اهتمام ویژه در امر کمک رسانی داشته باشند و همکاری لازم را صورت دهند.

وی افزود: تیم کارشناسی هم تشکیل و به منطقه اعزام شده و ضمن بازدید‌هایی از مناطق سیل زده، نیاز به ارزاق را احصا و در سریعترین زمان ممکن در صدد تامین آن برخواهند آمد.

حسن پور گفت: با توجه به وقوع سیل و نیاز به کالا‌های اساسی، جهت توزیع در مناطق آسیب دیده، وزارت صنعت، معدن و تجارت آمادگی کامل جهت تامین کالا‌های اساسی را دارد و در این زمینه با قید فوریت و بر اساس مسئولیت اجتماعی برنامه ریزی کامل صورت پذیرفته است.

وی در ادامه گفت: سهمیه‌ کالا‌های اساسی ویژه‌ی ارزاق عمومی از جمله آرد، برنج، گوشت از سوی دستگاه‌های حوزه‌ی بازرگانی وزارت صمت تخصیص داده شده که در آن مناطق توزیع گردد. حسن پور در پایان گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام توان در کنار مسئولین دست اندر کار در امر خدمت رسانی و مردم مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان خواهد بود و از تمام ظرفیت‌ها جهت رفع مشکلات استفاده خواهد کرد.

 طی حکمی از سوی حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت، ایرج حسن پور به عنوان نماینده‌ی تام الاختیار ایشان در رفع مشکلات، تامین ارزاق مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان منصوب گردید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: