شهدای رزکان البرز و فرصت سوزی های همیشگی!

شهدای رزکان البرز و فرصت سوزی های همیشگی!

تیم فوتبال شهدای رزکان البرز که امسال بیش از فصل‌های گذشته خود را به صعود به لیگ یک نزدیک می‌بیند، گویا به سندروم فرصت سوزی دچار شده و معلوم نیست با ادامه این روند می‌تواند کار نیمه تمام خود را به اتمام برساند یا خیر؟!

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، شاگردان محسن کریمی که از هفته های پایانی لیگ خاطره خوشی ندارند، بخوبی می‌دانند اگر به روند امتیاز دهی به حریفان در خانه ادامه دهند، به نتیجه‌ای جز ناکامی و فریادهای مدیرعامل دست نخواهند یافت.

تیمی که برای صعود به لیگ یک می‌جنگد، باید سراپا میل به خواستن و رسیدن باشد و گرفتن تنها سه امتیاز از ۹ امتیاز موجود در سه دیدار اخیر، به هیچ عنوان به تیم مدعیِ صعود شخصیت نمی‌دهد.

مدیرعامل شهدای رزکان که پیش از این در جلسه انتخابات هیات فوتبال نیز اعتراض خود نسبت به داوری های لیگ دو را به گوش رئیس فدراسیون فوتبال رسانده بود نیز می‌داند علیرغم تمام ضعف های فوتبال ایران اعم از نبود ویدیو چک و اشتباهات داوری در لیگ های پایین تر اما تیمی در نهایت تاج پادشاهی را بر سر می‌گذارد که امتیازات بیشتری را در قُلَّک خود اندوخته باشد.

سرخپوشان البرزی برای رسیدن به هدف خود چاره ای جز جنگیدن و گرفتن امتیاز ندارند و باید دید در دیدارهای باقی مانده میل به پیروزی در این تیم احیاء خواهد شد یا خیر؟

نویسنده :سعید فغانی

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار البرز

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار البرز

    اخبار برگزیده