احمد فاضلیان به همراه دادستان مرکز استان و تعدادی از معاونین خود با حضور در مقر فرماندهی انتظامی استان البرز  هفته نیروی انتظامی را به کامرانی صالح و همکاران وی تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرج ، در این دیدار فاضلیان با اشاره به ارتباط مستمر و سازنده بین نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و دستگاه‌های اجرایی استان البرز اظهار داشت: همه در تلاش هستند تا استان جایگاه مطلوبی را در شاخص‌های مختلف توسعه و امنیت داشته باشد.

وی افزود: امیدواریم با همت همه دستگاه‌های استان بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که همه دلسوزان بتوانند برای برطرف کردن محرومیت‌ها اقدامات موثر و پایداری را انجام دهند.

وی سطح تعاملات بین دستگاه قضایی و انتظامی استان را مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: تشکیل کارگروه مشترک قضایی و انتظامی بستر مناسبی برای توسعه همکاری‌های فی مابین در آینده خواهد بود.

وی در ادامه بر ضرورت تشکیل واحد ابلاغ دادگستری کرج و انجام امور ابلاغ توسط ماموران نیروی انتظامی تاکید و از فرماندهی انتظامی استان درخواست کرد به فوریت نسبت به معرفی کادر آموزش دیده برای آغاز به کار این واحد اقدامات لازم را انجام دهند.

فرماندهی انتظامی استان نیز در این دیدار ارتباط و تعامل نیروی انتظامی با دستگاه قضایی استان را بسیار مناسب ارزیابی کرد و امنیت شکل گرفته با این تعامل را با توجه شرایط خاص استان مطلوب دانست.