نخستین کارگاه آموزشی خبرنویسی ویژه خبرنگاران مراکز و دفاتر استان در البرز برگزار شد.

معاون فرهنگی ، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : با هماهنگی های صورت گرفته با معاونت مطبوعاتی وزارت متبوع و دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه کارگاه های آموزشی ماهانه در حوزه رسانه ، با مشارکت خانه مطبوعات استان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرج ، محمد طاهری گفت : برگزاری این کارگاه ها به ارتقاء سطح دانش واطلاعات اهالی رسانه ها و آموزش حرفه ای و تخصصی خبرنگاری و آماده سازی کادر مناسب برای رسانه ها به ویژه در حوزه خبرنویسی و مدیریت رسانه کمک شایانی می کند.

وی افزود : به همین منظور اولین دوره کارگاه آموزشی با عناوین خبرنویسی با حضور استاد اسماعیلی امروز چهارشنبه مورخ  94/7/22از ساعت 9 الی 14 بعدازظهر در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

معاون فرهنگی ، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی البرز با اشاره به استقبال شرکت کنندگان از مباحث مطرح شده در این کارگاه آموزشی گفت: در این دوره آموزشی گواهینامه پایان دوره به افرادی که تا پایان دوره در کلاس آموزشی حضور داشته اند اعطا می شود.

طاهری افزود : دومین دوره کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت پورتال ها و سایت های خبری و اطلاع رسانی با حضور دکتر احسان پوری روز یکشنبه 94/7/26 از ساعت 15 الی 18 بعدازظهر در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار می شود .