مشاور و مدیرکل حراست استانداری استان البرز از تمامی نهادهای دولتی، شهرداری ها و فرمانداری ها خواست تا از بکارگیری امکانات دولتی در راستای تبلیغ و تخریب داوطلبان، خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرج، محمدفیروز رنجبر با بیان این مطلب گفت: انتخابات، یکی از دستاوردهای طلایی نظام جمهوری اسلامی است و مردم با برخورداری از حق رأی در تعیین سرنوشت خود مشارکت دارند.

وی با تشکر از تلاش های رسانه ها و مجریان برگزاری فرایند ثبت نام داوطلبان تا به این لحظه، افزود: از زحمات اطلاع رسانی خبرنگاران که اخبار را به  لحظه پوشش و مخابره می کنند، نهایت قدردانی را دارم.

رنجبر با اشاره به برنامه ریزی های بعمل آمده جهت برگزاری انتخاباتی هر چه باشکوه تر در استان، تصریح کرد: تعامل و هماهنگی عوامل اجرایی به کمال در سیستم وجود دارد و مجموعه استانداری نیز تمام تلاش خود را بکار گرفته تا به نحو احسن از آراء مردم حراست شود.

مشاور استاندار البرز با اشاره به حساسیت این دوره از انتخابات در مقطع کنونی خاطرنشان کرد: شرایط کشورهای همسایه، این برهه از انتخابات را ویژه تر ساخته است، از این رو با سرلوحه قراردادن فرامین مقام معظم رهبری در سال مزین به «همدلی و همزبانی، دولت و ملت» از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

وی با بیان اینکه تمامی تدابیر لازم در ستاد مرکزی، برای تأمین سلامت انتخابات اندیشیده شده است و در چارچوب ضوابط و مقررات عمل خواهیم نمود،گفت: یکی از کمیته های ستاد انتخابات، کمیته حراست و استعلامات است که امانت داری از آراء مردم را تضمین می سازد.

رنجبر ادامه داد:برنامه های مدونی برای تأمین امنیت ستاد انتخابات درنظرگرفته شده و محور اصلی فعالیت های این بخش بشمار می رود.

وی در پایان افزود: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم ابتدا تا انتهای انتخابات در چارچوب قانون باشد و در راستای حفظ و صیانت از آراء مردم شاهد رقم خوردن انتخاباتی هر چه باشکوه تر در روز هفتم اسفندماه باشیم.