طرح استعدادیابی هیئت بولینگ و بیلیارد البرز با شرکت جمعی از دانش آموزان استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی هیئت بولینگ و بیلیارد استان؛ این طرح با حضور 32 دختر دانش آموز از مدارس مختلف استان در رده سنی 11 تا 13 سال به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج (دفتر هیئت بولینگ و بیلیارد) برگزار شد.

تدریس این دوره بر عهده ی دکتر بابازاده از اساتید دانشگاه بود و برنامه ریزی طرح توسط حیدر نژاد نایب رئیس هیئت صورت گرفت.

علی کربلایی رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان البرز با اشاره به توجه ویژه ی این هیئت به امر استعدادیابی گفت: خوشبختانه طرح استعدادیابی بیلیارد که یکی از مهم ترین وظایف هیئت است و برنامه های جامعی نیز برای آن در نظر گرفته شده، با حضور این دختران دانش آموز آغاز شد.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از استعدادهای ورزشی اظهار کرد: قطعا کسانی که در طی اجرای این طرح توسط مربیان و کارشناسان به عنوان استعداد شناخته شوند، مورد حمایت هیئت خواهند بود و تمام تلاش مان را می کنیم که از این نسل قهرمانان و افتخار آفرینانی برای آینده ی ورزش کشور و استان پرورش دهیم.

کربلایی رشد و پیشرفت ورزش کشور را در گرو امر استعدادیابی ارزیابی کرد و افزود: بدون شک مهم ترین مسئله برای رشد و توسعه ی ورزش کشور امر استعدادیابی و اجرای صحیح و علمی این طرح است که در صورت کم توجهی به آن در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی در پایان تصریح کرد: هیئت بولینگ و بیلیارد برای اجرای صحیح و موثر طرح استعدادیابی برنامه های گسترده و کار کارشناسی ویژه ای را صورت داده و در این زمینه یکی از هیئت های پیشرو استان البرز است.