سردار استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)در گفتگو با خبرگزاری برنا استان البرز " اظهار داشت: دشمن می خواهد چادر و حجاب را از سر زنان بر دارد و غیرت و عفت را در جامعه از بین ببرد لذا در جامعه اسلامی امروز یک زن با حفظ حجاب و عفاف بسیار می تواند در جامعه تاثیرگذار باشد .

وی ادامه داد: متاسفانه حریم و حرمت  خانواده از بین رفته است دشمن دارد پایه های خانواده را سست می کند اما اگر حجاب و عفاف در جامعه رعایت شود حریم و حرمت خانواده نیز حفظ می شود.

سردار حسینی افزود: اکثر پرونده هایی که در دادگستری مطرح است به خاطر بی بد و باری و بی توجهی به مسئله حجاب، عفاف و حریم خانواده است لذا اگر می خواهید بنیان خانواده را حفظ کنید حجاب و عفاف را رعایت کنید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حجاب بر همه ی زنان واجب است ولی اگر هنرمندان با توجه به وضعیت بدحجابی که در این قشر رواج پیدا کرده است حجاب را رعایت کنند چون هنرمندان افرادی هستند که در جامعه تاثیرگذار هستند و جامعه به آنها نگاه می کند می توانند الگوی خوبی برای نسل جوان در رعایت حجاب باشند لذا اگر هنرمند در جامعه با حجاب باشد تاثیرش بیشتر، اجر و ثوابش نیز بیشتر است و حجاب در هنرمندان زیبنده تر است.