به گزارش خبرگزاری برنا " ، رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج با اعلام این خبر اظهارداشت: همفکر یک رویداد هفتگی‌ و فرصتی برای کارآفرینان، برنامه نویسان، طراحان و سرمایه‌گذاران که به شبکه‌سازی،‌ تبادل نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند.

به گفته کاویانی همفکر در اصل یک گپ‌وگفت دوستانه در یک فضای غیر رسمی است که حضور در آن مستلزم هیچ پیش‌نیاز تخصصی و هزینه‌ای نیست، فقط علاقه به کارآفرینی و پیدا کردن دوستان جدید را موجب می شود.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: شصت و دومین رویداد همفکر، هر دوشنبه ساعت ۱۸ تا ۲۰ در محلی متغیر برگزار می‌شود که کارآفرین‌ها، صاحبان ایده، طراح‌ها، برنامه‌نویس‌ها، سرمایه‌گذارها، مشاورها و سایر علاقه‌مندان به کسب‌وکار گردآمده و در مورد ایده‌ها، استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارها به گفتگو می‌پردازند، باهم همفکری و مشورت نموده، اطلاعات و تجربیاتشان را به اشتراک می‌گذارند. ارتباطاتی که در همفکر شکل می‌گیرد، گاهی زمینه‌ساز شروع همکاری‌های جدید می‌گردد.
 
کاویانی در پایان یادآور شد: این رویداد هفتگی فردا دوشنبه پنج مهر در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار و عباس زارع رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج و مدیر عامل سابق سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به بیان تجربیات مدیریتی خود خواهد پرداخت.