مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت که موفقیت ها و پیشرفت ها در عرصه های مختلف کشور، حاصل تفکر و فرهنگ بسیجی مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری برنا ، اسماعیل خلیلی روز شنبه در نشست با نماینده ولی فقیه درسپاه امام حسن مجتبی (ع) به مناسبت هفته بسیج، افزود: همدلی وهمفکری و اخلاص در عمل و تفکر بسیجی می تواند راهگشای خدمت به نیازمندان ومردم جامعه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: فرهنگ بسیجی نماد و مظهر ایمان،شجاعت،کار وعلاقمندی به خدمت بی منت به مردم وتلاش شبانه روزی در جهت رفع نیاز نیازمندان است که باید در هر منصب وجایگاهی نهادینه شود .

خلیلی با تاکید بر این که برای خدمتگزاری مطلوب در عرصه های مختلف وحل مشکلات مردم راهی جز ترویج فرهنگ بسیجی و تلاش بسیج گونه نیست تصریح کرد : فرهنگ بسیج بی منت است و به هیچ زمان ومکان وجایگاهی مقید نیست و هر جا بسیجی حس کند نیازمندی دست یاری دراز کرده است به یاری وکمک او خواهد شتافت .

وی خاطرنشان کرد : اگر می خواهیم مردم از خدمات مسئولان نظام راضی باشند باید کاروفرهنگ بسیجی در ادارات ودر بین کارکنان ومدیران ومسئولان کشور اشاعه یابد .

وی با اشاره به عملکرد اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در ترویج فرهنگ بسیجی درخدمت رسانی به مردم ورضایتمندی مراجعان افزود : خوشبختانه با ایجاد فضای خدمت رسانی وهمدلی ومودت مناسب دراین سازمان به مشکلات مراجعان بیش از گذشته به نحو مطلوبی انجام شده و حاصل این خدمت رسانی نیز منجر به کسب رتبه برتر این اداره کل در صیانت از حقوق شهروندان،حجاب وعفاف ،تکریم ارباب رجوع وترویج فرهنگ نماز در استان از سوی استانداری البرز در میان دستگاههای اجرایی شده است.

درادامه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تقدیراز تفکر وعملکرد بسیجی مدیر کل ومجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان در خدمت رسانی به مردم استان اظهار داشت : رسالت بسیج محدود به زمان، مکان و منطقه خاصی نیست وبسیجیان بایددر این لباس مقدس الگوی معنوی وارزشی واخلاقی قرار بگیرند زیرا پشتوانه تفکر بسیجی اخلاص درعمل وایثار ومعنویت است.

حجت الاسلام محمد جواد موحد تشکیل بسیج مستضعفان را میراث تفکر والای حضرت امام خمینی(ره) درانقلاب دانسته بیان داشت : بسیج براساس تفکر امام ایمان به وعده الهی، تلاش مخلصانه، هوشیاری و ایستادگی در برابر دشمن، ایثار در برابر دوستان ویاران و آمادگی به خدمت به نیازمندان ومردم را از مولفه های فرهنگ بسیجی خود قرارداده است .

وی اضافه کرد : بسیج براساس نیاز در داخل و خارج کشور حضوری پررنگ و گسترده دارد و در فعالیت های فرهنگی، اقتصادی، امنیتی، سیاسی و دفاع مقدس به خوبی نقش خود را ایفا می کند.

حجت الاسلام موحد رواج تفکر بسیجی را عامل هراس دشمن و مانعی برای تحقق توطئه های آنان دانسته و اظهار داشت : تا زمانی که تفکر بسیجی در میان آحاد مختلف مردم جاری است هیچ یک از توطئه های دشمنان به ثمر نخواهد نشست.