محمد رضا سیفی در گفت و گو با خبرگزاری برنا ، اظهار داشت: آسفالت مناسب خیابان ها و معابر شهر یکی از خواسته های شهروندان از شهرداری است، اما بعضی اوقات معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف دچار آسیب می شوند؛ در همین راستا این دستگاه موظف می شود در خصوص بهسازی معابر اقدام کند.

سیفی با اعلام این خبر گفت: به منظور تسهیل درعبور و مرور و رفع موانع ترافیکی، تراش و روکش آسفالت در معابر اصلی وفرعی منطقه 8 شهرداری کرج اجراشده است .

وی عنوان کرد: عملیات آسفالت معابر این منطقه از شهرداری کرج، طبق استانداردهای موجود و با رعایت دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و بر اساس اولویت های پیش بینی شده، انجام می شود.

این مسئول افزود: آسفالت و بهسازی معابر اصلی شهر به عنوان یک اولویت کاری همچنان در دستور کار شهرداری منطقه 8 کرج قرار دارد و برای عمران و نوسازی منطقه برنامه‌های مختلفی بر مبنای سیاست های ابلاغی مدیریت شهری کرج تدوین شده است که این برنامه‌ها به مرور در طول سال جاری تحقق می‌یابد.

مدیر منطقه 8 شهرداری کرج در پایان گفت: برخی از خیابان‌ها و معابر سطح منطقه که نیاز به ترمیم و لکه گیری آسفالت دارند پس از شناسایی و اولویت بندی با انجام عملیات ترمیم و روکش آسفالت توسط واحد عمران ساماندهی می شوند.