به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمدحسین رحیمی زاده در تبیین برنامه های این معاونت به مناسبت یکم تا هفتم تیرماه به عنوان هفته بزرگداشت قوه قضائیه گفت: این مراکز ۴ گانه از دوشنبه ۲تیرماه به صورت برنامه ریزی شده از ساعت ۱۶ الی ۱۸ میزبان علاقه مندان جهت دریافت مشاوره رایگان در حوزه مسائل حقوقی می باشند.

او اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته دوشنبه ۲تیر ماه مرکز شماره ۴ واقع در صفائیه نبش میدان امام جواد(ع)، سه شنبه  ۳ تیر ماه مرکز شماره۳ واقع در میدان ابوذر خیابان وحدت، چهارشنبه ۴ تیر ماه مرکز شماره ۲ واقع در بلوار ۲۲ بهمن مرکز سلامت مهر شفاء و شنبه ۷ تیرماه مرکز شماره ۱ واقع در خیابان کاشانی ساختمان آستان قدس رضوی به ارائه خدمات به همشریان علاقه مند خواهند پرداخت.

رحیمی زاده افزود: همچنین به پرونده هایی که در هفته قوه قضائیه در دادگستری استان تشکیل و به مراکز ۴ گانه ارجاع می شود تخفیفاتی داده خواهد شد.

او گفت: جهت کاهش در رفت و آمد شهروندان و بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی، مرکز مشاوره شماره ۳ به صورت آنلاین به نشانی@yavaraneedalat ارائه خدمات مشاوره ای خواهد داد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد افزود: همچنین مرکز مشاوران قوه قضائیه مستقر در دادگستری استان در این هفته با بهره گیری از ظرفیت وکلای مرکز مشاوران  و حضور در دفاتر خدمات قضائی نسبت به مشاروه حقوقی به اشخاص مراجعه کننده اقدام خواهند کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: