به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سرهنگ "محمود پور احمدی" در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در پی کسب اطلاع از حمل یک محموله موادمخدر ازشهرستان های جنوبی به مرکز کشور، کشف مواد را در دستور کار خود قرار دادند .

وی اظهار داشت : ماموران با انجام گشت زنی نا محسوس با خودروهای پوششی در مسیر جاده بافت -جیرفت به یک دستگاه خودرو زانتیا و یک دستگاه خودرو پژو 405 که اسکورت مواد بودند مشکوک و آنها را توقیف می کنند.

سرهنگ پور احمدی افزود: در همین حین یک دستگاه خودرو 206 وارد ایست و بازرسی شده که به محض دیدن ماموران ، قصد برگشت به سمت شهر ساردوئیه را داشته که با هوشیاری ماموران خودرو 206 توقیف و راننده آن دستگیر شد.

وی تاکید کرد: ماموران پس از بازرسی از خودرو تعداد 33 کیسه مواد مخدربه وزن 336 کیلو  تریاک را کشف می کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد : در این راستا سه خودرو توقیف و سه نفر متهم دستگیر که به همراه مواد کشف شده ، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

این مقام مسئول افزود : نیروی انتظامی با بهره گیری از تمام امکانات و تلاش شبانه روزی کار کنان خو دمی کوشد تا باقاچاقچیان مواد مخدر برخورد کند تا جوانان کشور عزیزمان که آینده سازان مملکت هستند از گزند هر گونه آسیب در امان بمانند .