به گزارش خبرگزاری برنا؛ علیرضا لطفی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام اظهار داشت: در جریان بازرسی عوامل گمرکی مستقر در شهرستان مهران، مقداری کالای قاچاق( تعداد ۶۴۴ کیسه ۲۵ کیلوگرمی مشکوک به پودر شیر خشک) کشف و ضبط شد.

او افزود: پس از تشکیل پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان مهران حکم به ضبط اقلام کشف ‌شده و پرداخت جریمه ۴۵۰ میلیون تومانی برای متخلف صادر شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بیان داشت: همچنین مأمورین انتظامی پل سیمره موفق به شناسایی یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق در این منطقه شدند.

اوادامه داد: با توقیف این خودرو و بازرسی از آن مقادیر زیادی لوازم‌ یدکی خارجی خودرو کشف شد که برای بررسی‌های بیشتر، این محموله ضبط و پرونده‌ای در این رابطه در تعزیرات حکومتی ایلام تشکیل و در ادامه این پرونده به شعبه دوم اداره تعزیرات حکومتی ایلام ارجاع شد.

 علیرضا لطفی تصریح کرد: متهم این پرونده، به ‌صراحت به تخلف خود اعتراف و اذعان داشته که محموله قاچاق از دبی وارد شده و قصد انتقال آن به شهر مهاباد را داشته است که در بین راه به دام قانون گرفتار شده است.

لطفی گفت: با محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی ‌کننده متهم را به ضبط کالا و پرداخت 1 میلیارد و 330 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد. 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: