به گزارش برنا از ایلام  ، جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد در سالن اجتماعات معاونت جوانان اداره کل با حضور معاون جوانان ، دبیر و نمایندگان سمن های استان به منظور بهره مندی از خرد جمعی و تبادل نقطه نظرات و تجربیات و همچنین ارائه پیشنهادات مفید بین سمن های استان برگزارشد

تردست  با اشاره به اینکه تشکل های مردم نهاد  حلقه های واسط میان دولت و مردم هستند اظهار داشت : همه دستگاه های اجرایی باید از سمن ها حمایت کرده و سمن ها نیز وظایف و تکالیف خود را به خوبی انجام دهند و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

اوهدف جلسات هم اندیشی را برقراری تعامل و تبادل تجارب در بین سمن ها برشمرد و گفت: لازمه موفقیت سمن ها فعالیت پویاتر مبتنی بر خلاقیت و همچنین استفاده از تجارب ارزنده سایر سمن ها می باشد.

 

معاون جوانان اداره کل در ادامه اظهار داشت :برنامه هایی جهت توانمندسازی سمن ها با برگزاری کارگاه های آموزشی در آینده نزدیک تدوین شده است.

لازم به ذکر است ، در این نشست صمیمانه هر کدام از دبیران سمن ها به به ارائه پیشنهاد و نظرات خود پرداختند که در پایان نشست به پیشنهاد  عزیزپور و موافقت اعضای سمن ها مصوب شد از این قبیل جلسات مشورتی مبتنی بر ارائه نقطه نظر و تبادل تجربه بین سمن ها به صورت ماهیانه برگزار شود.

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: