به گزارش خبرگزاری برنا از ایلام;مصطفی نعمتی در زمینه شیوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم ۹۹-۹۸ اظهار داشت: پیرو اطلاعیه‌های قبلی دانشگاه در مورد نحوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹- ۹۸، برنامه نهایی زمانبندی امتحانات از طریق سامانه آموزشی گلستان برای دانشجویان و اساتید قابل دسترسی است.

اوافزود: چنانچه تعداد جلسات برگزار شده هر درس به حد نصاب رسیده باشد با توجه به فعال شدن سامانه ثبت نمرات، برگزاری امتحان از تاریخ ۱۱ تیرماه با هماهنگی استاد و دانشجو نیز امکانپذیر است.

نعمتی یادآور شد: اساتید در شیوه برگزاری امتحانات اختیار کامل داشته و از هر کدام از روش‌های اعلام شده می‌توانند استفاده کنند و در این راستا مسئوولیت مستندسازی برگزاری امتحانات بر عهده اساتید خواهد بود.

او افزود: مسوولیت هماهنگی شرکت دانشجویان در آزمون‌ها بر عهده استاد مربوطه است و نحوه برگزاری کلاس‌های عملی و برگزاری امتحانات این بخش در اطلاعیه‌های بعدی اعلام می‌شود.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: چنانچه اساتید دروس عملی و یا دروسی که واحد عملی دارند را به اتمام رسانده‌اند، می‌توانند نسبت به برگزاری امتحانات در همین بازه برگزاری امتحانات اقدام کنند.

نعمتی یادآور شد: با توجه به برگزاری آزمون سراسری دکتری در ۲۶ تیرماه جاری در این تاریخ برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد امتحانی برگزار نخواهد شد.

او افزود: همچنین بدلیل برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد، در دوم مردادماه در این تاریخ برای دانشجویان دوره کارشناسی نیز امتحانی برگزار نخواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: