به گزارش برنا از ایلام; عباس بیرامی با بیان اینکه ۵۴ دفتر نیز در مرحله صدور مجوز قرار دارند اظهار داشت: در مجموع ۱۵۶دفتر پیشخوان در استان موجود است که باید خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت به دو برابر میزان فعلی افزایش یابد.

او افزود: واگذاری پروانه جدید برای تاسیس دفاتر پیشخوان با رعایت قوانین در چارچوب نیازمندی‌های استان خواهد بود و صدور پروانه جدید صرفا در شهر‌هایی انجام می‌شود که براساس آمایش انجام شده دارای شرایط ایجاد دفاتر جدید باشند.

بیرامی یادآور شد: تا پیش از این برای دریافت مجوز، تمدید پروانه و تغییر مکان دفاتر پیشخوان خدمات دولت، باید به کارگروه‌های استانی مستقر در استانداری‌ها مراجعه می‌شد، اما از این پس نیاز به مراجعه حضوری نیست و متقاضیان باید از طریق فرم الکترونیکی که در سامانه رگولاتوری قرار دارد، درخواست خود را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال کنند.

او گفت: در صورت احراز صلاحیت مطابق با درخواست متقاضی، موافقت اولیه با راه اندازی دفاتر پیشخوان خدمات دولت به وی ارائه می‌شود و پس از آن، متقاضی باید برای ارائه مدارک مورد نیاز شامل گواهی نبود سوء پیشینه و نداشتن اعتیاد، استعلام بدهی معوق بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی، و نیز تاییدیه اماکن نیروی انتظامی اقدام کند، و ظرف مدت ۲۰روز پروانه مورد نظر قابل صدور خواهد بود.

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان در ادامه از همه نمایندگان دفاتر پیشخوان دولت خواست تا با وحدت و همدلی در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات شهری و روستایی و تحقق پیشرفت قدم بردارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: