به گزارش برنا از روابط عمومی استانداری ایلام  ، قاسم سلیمانی‌دشتکی صبح امروز دوشنبه ۵ آبان ماه در نشست شورای معاونین استانداری با اشاره به صحبت های دلسوزانه مقام معظم رهبری در جهت وحدت و همدلی در یکسال پایانی دولت گفت: صحبت های رهبری بر وحدت و همدلی مجموعه دلسوزان نظام بایست در دستور کار همه مسئولان دولتی و غیر دولتی قرار گیرد و یقینا این مهم موجب هم افزایی در امور خواهد شد.

استاندار ایلام در ادامه وحدت و همدلی را مهمترین راهبرد در مقابل نقشه های شوم دشمنان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه امروز وحدت و همدلی در دستور کار مجموعه دلسوزان نظام در استان است.

اوبا اشاره به این موضوع که در شرایط جنگ اقتصادی و تحریمی و کرونایی هستیم، تاکید کرد: علی رغم تنگناها و سختی ها بایست با روحیه بالا و جهادی به تقابل با مشکلات برویم.

سلیمانی‌دشتکی در ادامه خواستار حضور بیشتر مسئولان در بین مردم و تعامل ویژه در رفع مسائل و مشکلات آنان‌ شد و گفت: همه ما بعنوان خدمتگذار مردم در همه حال و در روزهای سخت بایست در کنار مردم باشیم و با تعامل و همکاری در جهت رفع مسائل و مشکلات آنان حرکت کنیم.

او در پایان با عنوان این مطلب که امروزهمدلی بسیار خوبی در بین مجموعه کارگزاران و دلسوزان نظام در استان برقرار است، گفت: این وحدت و همدلی با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و مجموعه دستگاه های اجرایی و حاکمیتی و نمایندگان استان در مجلس شورای بسیار خوب و مطلوب‌ است و جای تقدیر دارد.

گفتنی است که در این نشست از زحمات اسماعیل پور مدیرکل سابق حراست استانداری تقدیر شد و  ناصری بعنوان مدیرکل جدید حراست استانداری معرفی گردید.

استاندار ایلام در این مراسم گفت: لازم است از زحمات و تلاش های خالصانه برادر ارجمندم جناب آقای اسماعیل پور که به افتخار بازنشستگی نائل شدن تشکر نمایم و برای برادر خوبمان جناب آقای ناصری که از نیروهای شایسته و ارزشی اداره هستند هم آرزوی موفقیت داشته باشم و از مجموعه استانداری می خواهم با ایشان نیز چون گذشته نهایت همکاری را داشته باشند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: