به گزارش برنا در واکنش به آغاز بکار پویش مهر ماندگار رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از پویش هایی که در جهت کمک به مردم مناطق محروم باشد مثل پویش مهر ماندگار حمایت می کنیم.

#نخستین پویش مهر ماندگار قطعا ماندگار می شود #

سردار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح گفت: اقدام خوبی است قطعا ماندگار می شود، سپاه وبسیج هم به عنوان حافظان انقلاب وظیفه امنیت کشور را برعهده دارند، چون از آنها انتظار می رود باید در این صحنه ها حضور داشته باشند. 

#کمک رسانی به هموطنانمان  کاری ارزشمند است امیدوارم این پویش ادامه دار باشد#

سردار تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا گفت: اقدام خوب و پسندیده ای است وباید خدا قوت گفت، انشالله خداوند به همه کسانیکه در این مسیر تلاش می کنند خیر وبرکت دهد. 

#برگزاری پویش مهر ماندگار حرکت خوبی است#

حاج حسین سیب سرخی مداح و ستایشگر اهل بیت (ع): برگزاری پویشی که منجر به کمک رسانی به افراد محروم و بی بضاعت خوب است.

حاج حسین سیب سرخی با بیان اینکه حتما خوب است که این کار را انجام می دهند عنوان کرد: حتما کسی که این موضوع را انجام داده بازتاب خوبی داشته که انجام می دهد.

گفتنی است ؛ نخستین پویش مهر ماندگار با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و با محوریت کمک های مومنانه برگزار می شود‌ که با همکاری گروه های جهادی بسیج سازندگی در آن به تهیه ۵۰ هزار سری جهیزیه نوعروسان مناطق شرقی کشور، تامین یک میلیون سبد مواد غذایی نیازمندان ، ساخت و تجهیز ۲۰ مدرسه در استان سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی اقدام می شود.

حاج حسین سیب سرخی مداح و ستایشگر اهل بیت (ع): برگزاری پویشی که منجر به کمک رسانی به افراد محروم و بی بضاعت خوب است.

حاج حسین سیب سرخی با بیان اینکه حتما خوب است که این کار را انجام می دهند عنوان کرد: حتما کسی که این موضوع را انجام داده بازتاب خوبی داشته که انجام می دهد.

حجت الاسلام حمزه کلانتری نماینده ولی فقیه در سازمان دامپزشکی: حجت الاسلام حمزه کلانتری نماینده ولی فقیه در سازمان دامپزشکی گفت: این پویش اتفاق خوبی است که در این روزها شاهد آن هستیم امیدوارم  سال دیگر هم ادامه داشته باشد تا بلکه در این مسیر اتفاقات خوبی بیافتد. 

 #پویش مهر ماندگار تنها یک پیام دارد که خدمت رسانی به خلق خدا تعدیل بردار نیست#

 آیت الله سید محمد قائم مقامی استاد حوزه علمیه تهران گفت: جای خشنودی است که نیروهای مومن انقلابی کار خیری را شروع کرده اند وپتانسیل کمک به نیازمندان را داشته اند امیدوارم این پویش ها همچنان ادامه دار باشد.

 آرین غلامی قهرمان شطرنج گفت: مطمئنا این پویش اقدام خوب و پسندیده ای است که در این روزها جریان دارد، امیدوارم  ورزشکارانی که در قلب مردم جا باز کرده اند در این کارهای خیر پیش قدم باشند. 

سردار حاج اسماعیل کوثری  مشاور فرمانده کل سپاه در گفتگو با ستاد رسانه ای پویش مهر محبت گفت: 

کلیت این موضوع خوب است مخصوصا در این مقطع زمان که به دلیل شرایط بد کرونا اکثر اقشار جامعه بیکار شده اند چنین اقدامی پسندیده و ارزشمند است. 

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران در گفتگو با ستاد رسانه ای پویش مهر محبت گفت :هر اقدامی که بتواند مشکلی را از جامعه حل کند قابل تحسین است، امیدوارم با این پویش مشکلات و گرفتاری هموطنانمان در مناطق محروم حل شود. 

پویش مهر ماندگار با لبیک به فرمان رهبر انقلاب از ۲۶ آبان ۹۹ آغاز و تا اسفند ۹۹ ادامه خواهد داشت و عموم علاقنمد جهت اطلاعات بیشتر به سایت http://pouyeshmehrmandegar.com/ مراجعه کنند .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: