به گزارش برناازایلام; عبدالله بهادری با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح ملکشاهی در مسیر  ایلام - بدره - دره شهر  قرار دارد گفت: طول این پروژه چهار و نیم کیلومتر است که تاکنون پل رو گذر آن با ۲ دهانه ۱۹ متری تکمیل شده و هم اکنون پیمانکار مشغول عملیات نهایی خاکبرداری و خاکریزی رمپ‌های طرفین است.

 
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۳۵ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و خاکریزی برای اجرای این پروژه انجام شده است تصریح کرد: اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه ۱۷۰ میلیارد ریال است.
 
بهادری همچنین از احداث واریانت میشخاص در این مسیر به طول سه کیلومتر خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه چندین پیچ پرحادثه و خطرناک مسیر حذف و تردد ایمن در این مسیر برقرار می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه عملیات آسفالت ۲ کیلومتر از واریانت میشخاص در محور مذکور تکمیل شده است یادآور شد: احداث ۲ و نیم کیلومتر دیگر این واریانت نیز در دست مناقصه است.

وی افزود: در منطقه چشمه شیرین هفت کیلومتر از مسیر جدید با ۷۵ درصد پیشرفت در حال احداث است و ۹ کیلومتر ورودی شهر دره شهر به صورت چهار خطه با ۲۵ درصد و ۱۲ کیلومتر خروجی شهر دره شهر به سمت پل دختر نیز با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: