سالانه بیش از ۹ هزار میلیارد ریال به مستمری بگیران تامین اجتماعی ایلام پرداخت می شود

مدیر کل تامین اجتماعی استان گفت: سالانه ۹ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال به مستمری بگیران تحت حمایت بیمه تامین اجتماعی در استان پرداخت می‌شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا ایلام؛ علی اشرف تابانی تعداد مستمری بگیران استان را ۲۱ هزار نفر اعلام کرد و گفت: سالانه ۹ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال به مستمری بگیران تحت حمایت بیمه تامین اجتماعی در استان پرداخت می‌شود.

وی افزود: ۲۹۹ هزار بیمه شده اصلی و تبعی از خدمات بیمه‌ای تامین اجتماعی در استان برخوردار هستند و این تعداد ۵۰ درصد جمعیت استان را تشکیل می‌دهد.

مدیرکل تامین اجتماعی ایلام بیمه زنان سرپرست خانوار را از مهمترین برنامه‌های تامین اجتماعی ذکر و تاکید کرد: زنان خانه دار و مجرد با پرداخت حداقل پنج میلیون و ۱۰۰ هزار ریال بیمه آن‌ها در دستور کار قرار دارد و بیمه دانشجویان نیز از طرح‌های مهم سازمان است.

تابانی با اشاره به طرح ۳۰۷۰ گفت: در این طرح ۳۰ خدمت حضوری را به غیرحضوری تبدیل و بخاطر آن شاهد کاهش ۷۰ درصدی مراجعه کنندگان به تامین اجتماعی هستیم.

وی تعامل با کارفرمایان را از دیگر اقدامات برشمرد و اضافه کرد: بازرسی‌های کشفی در جهت تعامل بیشتر با کارفرمایان و کارگران در راستای افزایش بیمه شدگان و حاشیه امن برای کارگران به جد دنبال می‌شود

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ایلام

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ایلام

  اخبار برگزیده