غرس ۳۰۰ نهال درخت در پالایشگاه گاز ایلام

غرس 300 نهال درخت در پالایشگاه گاز ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از غرس 300 اصله نهال در این واحد صنعتی بمناسبت روز درخت کاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا ایلام؛ روح اله نوریان در مراسم کاشت این تعداد اصله نهال افزود: 300 اصله نهال از گونه های بومی و مقاوم به کم آبی از جمله بلوط، بنه در مساحت 2 هزار متر مربع در جنگل های محوطه داخلی این پالایشگاه غرس شد. 

 وی اظهار داشت: روز درخت کاری و هفته منابع طبیعی، فرصت مناسبی برای توجّه به محیط‌زیست و افزایش سرانه فضای‌سبز است که این مجموعه هر ساله قدم های خوبی در این راستا بر می دارد. 

 مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: درخت نماد آبادانی و آسایش برای جوامع است که در تولید اکسیژن، کاهش آلایندگی‌ و حفظ منابع طبیعی نقش بسزایی دارد. نوریان ادامه داد: نقش کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در هر منطقه‌ای بسیار پر‌اهمیت و اثرگذار است و درختان علاوه بر تلطیف و خنکی هوا، باعث تولید اکسیژن و ایجاد شادابی در محیط جامعه می شوند. 

 وی اظهار داشت: پالایشگاه گاز ایلام تلاش می‌کند به منظور حفظ محیط ‌زیست، غنی سازی جنگل‌های پیرامونی متناسب با گونه های محلی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، نسبت به کاشت درخت در محوطه داخلی و مناطق اطراف پالایشگاه اقدام کند. گفتنی است که به مناسبت نکوداشت هفته منابع طبیعی و روز درخت کاری و توجه به منویات مقام معظم رهبری(مد) در راستای تحقق پویش ملی ایران سبز و نهضت ملی کاشت یک میلیارد درخت و سهم هر ایرانی کاشت سه نهال، مراسم کاشت درخت در محوطه جنگل های داخلی پالایشگاه گاز ایلام توسط مدیرعامل، اعضای هیات رئیسه و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت برگزار شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ایلام

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ایلام

    اخبار برگزیده