تامین‌ اعتبارات لازم برای تجهیز نانوایی های فرسوده استان ایلام

تامین‌ اعتبارات لازم برای تجهیز نانوایی های فرسوده استان ایلام

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام ازتامین اعتبارات لازم برای تجهیز نانوایی های فرسوده دراستان خبرداد

به گزارش خبرگزاری‌ از ایلام؛ شهریار عباسی روز دوشنبه ۲۲ اسفندماه در کارگروه آرد و نان استان اظهار داشت: اعتبارات لازم برای تجهیز نانوایی های فرسوده تامین شده است و متقاضیان می توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

وی افزود: برای خانوارهای که نان ساجی پخت می کند با اختصاص سهمیه آرد مشخص در شهرستانها موافقت می شود. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام ادامه داد: در اسرع وقت نسبت به صدور مجوز فعالیت نانوایی جدید با تأمین سهمیه آرد از محل سهیمه استان به نحو ممکن با رعایت پراکنش و تنوع نوع نان برای منطقه اقدام شود.

دکتر عباسی تاکید کرد: در مورد صدور مجوز نانوایی های جدید الاحداث اولویت به مالکین ملک مورد نظر با در نظر گرفتن تنوع در پخت نان است. 

وی بیان داشت: اتحادیه نانوایان تدابیری اتخاذ کنند که نسبت به جایگزینی نانوایی در زمان تعطیلی برخی نانوایی ها در همجوار آن فعالیت داشته و نتیجه به سازمان جهاد کشاورزی، اداره غله و خدمات بازرگانی اعلام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام در پایان خاطرنشان ساخت: تغییر هزینه حمل و تخلیه و بارگیری آرد توسط شرکت حمل و نقل آبادان آرد مورد نیاز نانوایی های سطح استان با قیمت هر کیسه هشت هزار تومان با عقد قرارداد رسمی به اداره کل غله و خدمات بازرگانی اقدام و مسئولیت عدم حمل به موقع آرد نانوایی ها بر عهده مدیرعامل شرکت مذکور می باشد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ایلام

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ایلام

    اخبار برگزیده