زمین مورد نیاز برای ساخت ۷۲۹۶ مسکن نهضت ملی در استان ایلام تامین گردیده است

زمین مورد نیاز برای ساخت ۷۲۹۶ مسکن نهضت ملی در استان ایلام تامین گردیده است

مدیرکل راه وشهرسازی گفت: تاکنون زمین مورد نیاز برای احداث 7296 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ایلام تامین‌‌گردیده‌است

به‌گزارش‌خبرگزاری‌برناازایلام،فرشاد دوستی مدیرکل راه و شهرسازی استان در جلسه شورای تأمین مسکن استان گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام با تأمین 118 هکتار زمین تا کنون تفاهم برای احداث 7296 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در استان ایلام با کارگزاران منعقدنموده که در قالب 52 پروژه واحدهای مذکور در حال احداث می باشند.

وی خاطر نشان کرد: عمده تفاهم نامه های مذکور ( 7801 واحد) با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شده و اکثر این واحدها نیز درمرکز استان احداث می شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به اخذ پروانه ساختمانی از طرف شهرداریهای استان گفت: برای احداث مسکن ملی در استان ایلام تا کنون 6014 پروانه ساختمانی از طرف شهرداریهای استان صادر شده که بخش عمده این پروانه ها با توجه به حجم درخواست برای مسکن ملی مربوط به مرکز استان می باشد.

 دوستی تعداد کل ثبت نامهای نهضت ملی مسکن در استان ایلام را 40667 مورد عنوان کرد و افزود :از این تعداد 10679 نفر حائز شرایط اولیه و تا کنون 7926 مورد تأیید نهایی شده اند.

وی تعداد تعداد افرادی که تا کنون 40 میلیون و بیشتر سهم آورده را واریز نموده اند را 2879 مورد عنوان کرد.

انتهای‌پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ایلام

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ایلام

    اخبار برگزیده