یوم‌الله ١٢ فروردین روز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است

یوم‌الله ١٢ فروردین روز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: یوم الله ١٢ فروردین ماه سال ۵٨ را روز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی ملت ایران است.

به‌ گزارش خبرگزاری‌ برنا از ایلام؛ حجت الاسلام علی چراغی پور در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم بزرگداشت ١٢ فروردین گفت: در چنین روز عظیم و سرنوشت‌سازی ، مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی با حضور پرشور ،  آگاهانه و رأی و انتخاب قاطع خود ، ارکان انقلاب و نظام نوپای اسلامی را تحکیم بخشیدند.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران با شرکت در همه پرسی ١٢ فروردین سال ۵٨  طومار ظلم و استبداد رژیم ستمشاهی را برچیده و حماسه ای ماندگار در تاریخ درخشان و تابناک انقلاب شکوهمند اسلامی به ثبت رساندند .

 وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با نفی نظام‌های سیاسی مسلط بر دنیا ، الگویی جدید و شیوه‌ای نوین از حکومت‌داری را به جهانیان ارائه کرد افزود: امروز  و با ورود به چهل و پنجمین  سال از استقرار این نظام الهی و رشد و اقتدار انقلاب اسلامی شاهد هستیم که مستکبران و دشمنان این ملت و نظام دچار هراس شده اند. 

چراغی پور بزرگداشت هر چه باشکوه ایام الله انقلاب اسلامی را عامل گسترش روحیه دفاع از حقانیت نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: بر این اساس مراسم گرامیداشت یوم الله ١۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی با شکوه تمام در سطح مناطق مختلف استان ایلام برگزار می شود.

در ادامه این نشست هر یک از اعضا پیرامون برگزاری هر چه باشکوه مراسم گرامیداشت روز جمهوری اسلامی بحث و تبادل نظر کردند

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ایلام

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ایلام

    اخبار برگزیده