شهرستان چرداول آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

شهرستان چرداول آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

فرماندار چرداول از آمادگی این شهرستان و انجام تدابیر و اقدام‌های لازم و برنامه‌ریزی مناسب به منظور ارایه خدمات مطلوب برای پذیرایی شایسته از مسافران و مهمانان نوروزی در ایام نوروز ۱۴۰۲ خبرداد

علی محمدی فرماندار چرداول در گفتگوبه‌خبرنگاربرنااظهار کرد: شهرستان چرداول در ایام نوروز پذیرای تعداد بسیاری از مسافران و میهمانان نوروزی خواهد بود واز این رو برنامه ریزی بسیار جدی و دقیقی برای اسکان و پذیرایی مناسب از مسافران صورت گرفته است.

وی در رابطه با محل اسکان مسافران نوروزی افزود: با هماهنگی آموزش و پرورش و سایر دستگاه های شهرستان ، مکانهای مناسبی برای اسکان مسافرین و میهمانان در نظر گرفته شده است

فرماندار شهرستان چرداول با بیان اینکه تهمیدات لازم برای پذیرایی از میهمانان نوروزی اندیشیده شده است ، گفت: کلیه مراکز امدادی،پزشکی و اورژانس شهرستان در روزهای پایانی سال و تعطیلات سال نو در آماده باش کامل قرار دارند و خدمات مناسبی برای مسافرین و شهروندان ارائه خواهند کرد.

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان  اظهار گفت : نقشه گردشگری شهرستان،بروشور های مختلف اطلاع رسانی ،  نیز توسط ادارات میراث فرهنگی و گردشگری، تهیه شده و در ایستگاه های اطلاع رسانی و هدایت مسافرین عرضه خواهد شد .

وی ادامه داد: شهرستان چرداول به عنوان شهر گردشگری طبیعی وتاریخی با داشتن ویژگی های منحصر به فرد طبیعی و دارای آثار طبیعی زیبا و جذاب وهمچنین آثار تاریخی  همه ساله به ویژه در ایام نوروز پذیرای گردشگران و مسافران است.

وی‌گفت:مجتمع تفریحی توریستی دریاجه سرابله-تنگه تفریحی توریستی شمشه- رودخانه زیبای سیمره-رودخانه سرابله-مجموعه قلعه های تنگ قیر ودیوارهای دفاعی آن- آتشکده موشکان-طاق رستم زنجیره علیاه-طبیعت زیبای بانکول وآثار تاریخی خاقان وگمگم  از جاذبه های تاریخی -طبیعی و گردشگری شهرستان چرداول بشمار می روند که در طول سال بخصوص در ایام نوروز ، پذیرای مسافران و گردشگران است.

محمدی تصریح کرد: تمهیدات لازم برای رفاه ،آرامش و آسایش شهروندان و مسافران نوروزی اتخاذ شده و امیدواریم سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای همه ملت ایران به ویژه مردم شریف شهرستان  عزیزمان باشد

انتهای‌پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ایلام

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ایلام

    اخبار برگزیده