به گزارش خبرگزاری برنا در ایلام،مسئول بسیج رسانه استان ایلام، شامگاه شنبه(13 تیر) در جمع اصحاب رسانه و مطبوعات این استان، اظهار کرد: ایجاد بسترهای لازم برای اتحاد، همدلی و انسجام بین رسانه های مختلف در کشور از اولویت های سازمان بسیج رسانه است.

 علی محمدی، با بیان اینکه یکی از اهداف این سازمان ایجاد اتحاد و انسجام رسانه ای در کشور و نظام اسلامی است، افزود: با ایجاد هم افزایی در بین رسانه ها، اشتراک از دفاع از حریم ولایت، نظام اسلامی و تمامیت ارضی کشور در راستای اهداف نظام اسلامی حرکت خواهیم کرد.

 مسئول بسیج رسانه استان ایلام، گفت: با این اتحاد می توان در مقابل جبهه استکبار جهانی و غرب ایستاد و  نقشه های آنها را نقش  بر آب کرده و در راستای اعتلای جمهوری اسلامی کوشا باشیم.

 علی‌محمدی، با بیان اینکه در سال جاری با همت بسیج رسانه و خانه مطبوعات و همدلی که بین بسیج رسانه و خانه مطبوعات وجود دارد برنامه های متنوع زیادی در سال 94 برگزار می شود، افزود: برگزاری دوره های آموزشی خبرنگاری برای 90 نفر از اصحاب رسانه، برگزاری اردوهای رسانه ای، برگزاری مسابقات استانی و اعزام فرهیختگان رسانه ای استانی به برنامه های کشوری از فعالیت این سازمان در استان خواهد بود.

 وی، در پایان با اشاره به اینکه برای برگزاری برنامه و فعالیت های سازمان بسیج رسانه استان اطلاع رسانی لازم در بین نشریات صورت خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: جشنواره ها و همایش های استانی در مرکز استان برگزار می شود که انتظار می رود با استقبال گسترده رسانه های استان مواجه شود.

 گفتنی است، اقامه نماز جماعت و ضیافت افطاری با حضور اصحاب رسانه در محل مجتمع فرهنگی لاله شهر ایلام برگزار شد.