به گزارش خبرگزاری برنا در ایلام، فرماندار ایوان، در راستای اجرای مصوبات جلسه ستاد انتخابات استان ، و به منظور بررسی زیر ساختهای مخابراتی شهرستان با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات ، مدیرکل فناوری اطلاعات ، معاون مخابرات استان و اعضای ستاد انتخابات برگزار شد گفت: هدف اصلی ما ایجاد فضایی امن و همراه با نشاط و شادابی برای رقابت سازنده داوطلبان و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می باشد.

معروف بسطامی افزود: اولین گام در این راه ، ایجاد پوشش مناسب مخابراتی در تمامی نقاط شهرستان و برگزاری انتخابات به صورت آنلاین می باشد.

وی ادامه داد: ستاد انتخابات شهرستان با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت های موجود ، در راه برگزاری انتخاباتی شفاف ، قانونمند و بدور از هر گونه حاشیه ، همه تلاش و مساعی خود را به کار خواهد بست.

بسطامی در پایان افزود: آنچه برای ما اهمیت دارد، ایجاد فضایی امن و همراه با نشاط و شادابی برای حضور و رقابت سازنده نامزدهای انتخاباتی و حضور و مشارکت حداکثری مردم ، و حفظ امانت داری و صیانت از آراء مردم است

در پایان، مدیرکل سیاسی و انتخابات گفت:  مجریان برگزاری انتخابات لازم است همه تلاش و توان خود را جهت زمینه سازی برای حضور حداکثر مردم در این حماسه ملی بکار گیرند .

باقری در پایان با تأکید بر اندیشیدن تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند گفت:  بر اساس ماده 11 قانون مجلس شورای اسلامی ، ادارات موظفند همه امکانات ، تجهیزات و نیروی انسانی را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند ؛ و در جهت برگزاری انتخاباتی با شکوه تلاش کنند .