به گزارش خبرگزاری برنا در ایلام، نماینده محترم حوزه جنوبی استان از نزدیک در جریان امکانات توانمندیها و مشکلات مرکز قرار گرفتند و برای رفع موانع این مرکز نشستی با مسولین آموزشکده داشتند.

 احمدی ضمن گرامیداشت پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه بزرگ  و کارآفرین فنی و حرفه ای و تقدیر از شیوه تربیت دانشجویان ماهر و پنجه های کارآمد که درصد بالایی از آنها جذب بازار کار شده اند، برطرف کردن خلا علم و صنعت را رسالت اصلی دانشگاه بزرگ فنی و حرفه ای دانستند.

وی  عمده مشکل این مرکز را نداشتن ردیف مستقل بودجه ای دانستند و اذعان کردند که در شرایط کنونی  نه تنها نمی توان از منابع بودجه ای استانی استفاده نمود، بودجه چندانی بصورت ملی نیز تخصیص نمی شود. ایشان قول مساعد دادند که برای رفع این مانع بزرگ پیگیری جدی کنند.

علی محمد احمدی در پایان ضمن تقدیر از اساتید و کارکنان و مسولین آموزشکده که با حداقل بودجه و اعتبارات چنین امر خطیزی را مدیریت می کنند و سهم بزرگی در بازار اشتغال و کار برای جوانان از طریق آموزشهای حرفه ای و نه تئوریک محض ایجاد کرده اند خاطر نشان کرد که این دانشگاه فنی و حرفه ای می تواند با محوریت کارآفرینی به عنوان دانشگاه نسل سوم تحول شگرفی در آموزش عالی ما ایجاد نماید.

در پایان باژدان، سرپرست دانشکده فنی برادران ایلام   گزارشی از  وضع موجود آموزشکده و مشکلات و برنامه ها و راه حلهای کوتاه مدت و بلند مدت ارائه کردند .

IMG_1702

IMG_1690

IMG_1687

IMG_1678

IMG_1671

 

 

 

 

در پایان این نشست صمیمی آقای دکتر احمدی برای رفع موانع و حل مشکلات آموزشکده قول حمایت و پیگیری دادند