به گزارش خبرگزاری برنا-ایلام-در جریان این بازدید مدیر عامل شرکت آبفای استان، ضمن خیر مقدم ،گزارشی از وضعیت آب ایلام ، پروژه های در دست اجرا و منابع تامین آب ایلام پرداخت.

مهندس بیرنوندی گفت : در سنوات گذشته براساس قرارداد فی مابین طرح افزایش آب از سد ایلام بمنظور تامین آب پتروشیمی با هزینه ای بالغ بر 100 میلیارد ریال اجرا و به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه هم اکنون90 لیتر در ثانیه از آب سد به پتروشیمی اختصاص یافته است گفت: هزینه نگهداری و اجرای پروژه بسیار بالا بوده وانتظار می رود شرکت پتروشیمی به تعهدات خود عمل نماید.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گفت در شرایطی که شهر ایلام با مشکل کمبود آب مورد نیاز مواجه است این شرکت توانست به منظور تعامل و همکاری با بخش  سرمایه گذار و در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی با کمترینه هزینه ممکن آب پتروشیمی را تامین نمایید.

در ادامه این بازدید مهندس دانشی مدیر عامل پتروشیمی ایلام  نیز ضمن تقدیر از خدمات آب و فاضلاب به بیان مشکلات پتروشیمی پرداخت و اظهار امیدواری نمود با تعاملات فی مابین بتوان در رابطه با تامین پایدار آب پتروشیمی گام های مؤثری برداشت.

لازم به ذکر است: شرکت آبفای استان با هدف توسعه زیر ساختتهای استان و همکاری و تعامل با مجتمع پتروشیمی تامین آب پتروشیمی تا زمانی که پروژه سد گلال به بهره برداری برسد را در دستور کار خود قرار داده است.


بازدید مدیر عامل پتروشیمی از تأسیسات سد ایلام

بازدید مدیر عامل پتروشیمی از تأسیسات سد ایلام