به گزارش خبرگزاری برنا-ایلام-شاپور پولادی ظهر یکشنبه در نشست شورای ترافیک استان با اشاره به نزدیک شدن ایام اربعین، اظهار داشت: براساس پیش بینی های صورت گرفته، گرایش به زیارت عتبات عالیات در اربعین امسال نسبت به سنوات گذشته افزایش چشمگیری خواهد داشت،  لذا باید زیرساخت های لازم به منظور خدمات رسانی به زائرین فراهم شود.

در این جلسه که موضوع ساماندهی پارکینگ های شهر مهران مورد بررسی قرار گرفت، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره حجم تردد زائرین در مهران و عدم پاسخگویی زیرساخت های شهر برای خدمات رسانی به زوار اربعین، ابراز داشت: باید تردد زائرین در مسیرهایی خارج از شهر مهران صورت گیرد و رفت و آمد زائرین به داخل شهر به حداقل ممکن برسد.

پولادی با اشاره به اینکه ناهماهنگی بین مدیران ملی و استانی در زمینه مدیریت اربعین باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده می شود، گفت: تأمین زیرساخت های مناسب اربعین نیازمند تصمیم گیری و مدیریت هماهنگ ملی و استانی است.

رئیس شورای ترافیک استان ایلام با تأکید بر رعایت قوانین، مقررات و آیین نامه ها در تصمیم گیری ها اظهار داشت: مسئولان در اتخاذ تصمیمات ترافیکی، قوانین و آیین نامه های مربوطه را مورد توجه قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه حمل و نقل در شهر ایلام دارای نابسامانی های عدیده ای است، گفت: متولیان امر با هم فکری  و همکاری با هم نسبت به ساماندهی حمل و نقل شهر ایلام اقدام کند.

پولادی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات مدیریتی در استان ناشی از ملاحظه کاری ها و اختلافات شخصی فی مابین مجریان است، اظهار داشت: مجریان و مسئولان در انجام وظایف خود رضایت خدا و مردم و مصلحت استان را مدنظر قرار دهند.