به گزارش برنا-ایلام -شعبان فروتن رئیس اتاق بازرگانی,صنایع معادن وکشاورزی دردیدار با شهردار جدید ایلام گفت: شهر ایلام به عنوان مرکز استان برای دستیابی به توسعه پایدار نیازمند توجه جدی است.

وی ادامه داد: بخش خصوصی استان ایلام می تواند در اجرای طرح های مختلف که منجر به توسعه و زیباسازی شهر می شود، حضور فعالانه ای داشته باشد.

رییس اتاق بازرگانی ایلام با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم که شهر ایلام به عنوان پیشانی جمهوری اسلامی ایران با عراق به یک شهر توریستی و زیبا تبدیل شود تاکید کرد: زیرساخت های توسعه ای شهر باید هرچه زودتر تکمیل شوند تا کارهای بزرگی در این منطقه انجام شود.

فروتن ابراز امیدواری کرد با مساعدت و همراهی مسوولان، شهرداری، شورای شهر و فعالان بخش خصوصی و مردم شاهد تکمیل طرح های زیربنایی در این منطقه باشیم.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام نیز در این نشست بر ضرورت استفاده بهینه از ظرفیت های بخش خصوصی برای توسعه حوزه شهری تاکید کرد.

ایوب غیاثی گفت: با توجه به اینکه اتاق بازرگانی از جایگاه رفیعی در حوزه های مختلف برخوردار است بنابراین می توان از این ظرفیت برای جلب سرمایه گذاران به منظور اجرای طرح های شهری در ایلام استفاده کرد.

وی ادامه داد: تلاش می شود که با همدلی و همراهی یکدیگر کارهای بزرگی در حوزه شهری ایلام انجام شود.

غیاثی افزود: جذب اعتبارات در تکمیل طرح های شهری بسیار حائز اهمیت است که باید با پیگیری های لازم در این زمینه بتوان به تکمیل طرح های شهری شتاب بخشید.

شهردار جدید ایلام نیز در این نشست گفت: تلاش می شود که با تقسیم عادلانه اعتبارات در محلات کارهای خوبی برای زیباسازی شهر فراهم شود.

منت محمدی افزود: شهر ایلام می تواند با همکاری و همراهی مردم و مسوولان به توسعه پایدار برسد به شرط اینکه در کنار یکدیگر باشیم.

وی بر ضرورت همکاری شهرداری با اتاق بازرگانی ایلام تاکید کرد و گفت: می توان با همفکری و همراهی یکدیگر کارهای بزرگی را برای این شهر انجام داد.