برنا- ایلام طی حکمی از سوی سازمان حج و زیارت آقای سید ابراهیم اسداللهی به عنوان سرپرست حج و زیارت استان ایلام منصوب گردید.

در این حکم آمده است :

جناب آقای سید ابراهیم اسدالهی

سلام علیکم

    با عنایت به تعهد ،تخصص وتوانمندی جنابعالی در امور حج و زیارت، به موجب این ابلاغ  به عنوان «سرپرست حج و زیارت استان ایلام» منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در ظل عنایات حضرت بقیه ا... الاعظم (ارواحنا فداه) و توجه به منویات مقام معظم رهبری و در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و به کارگیری تمام استعداد و توان خود توأم با هماهنگی  و همکاری  با کلیه حوزه ها  در پیشبرد اهداف سازمان با رعایت اصل خدمت هر چه بهتر و بیشتر به زائران بیت ا... الحرام و اعتاب مقدسه و نیز حفظ منافع و مصالح و گسترش خدمت به آنان در جهت نیل به پیشرفت روز افزون و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

اسداللهی پیش از این در سمت های سرپرست اداره حج و زیارت استان هرمزگان؛ رئیس اداره آموزش و مطالعات سازمان؛ عضو صاحب نظر و مسئول دبیرخانه شورای راهبری توسعه مدیریت و کمیته های 5 گانه؛ کارشناس مسئول امور هماهنگی استانها و مناطق هفتگانه اداره کل بازرسی سازمان حج و زیارت منشاء خدمات ارزنده ای بوده اند.

پیش از این نیزغلامرضا ممیز عهده دار این مسئولیت بود.