به گزارش برنا ازپایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ این آیین قرار بود با حضور حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ج. ا.ا انجام شود که به دلیل شرایط جوی و لغو شدن پرواز تهران به ایلام نتوانست در این انتخابات حضور پیدا کند.
 

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در این آیین گفت : در صورتی که روسای هیات ها نتوانند برنامه های خود را به مدت 2 ماه عملی و اجرا کنند از مقام خود عزل و برکنار می شوند.

بهروز حیدزاده اظهار کرد: هیات بوکس استان ایلام باید با تشکیل یک تیم منسجم با کادر فنی باتجربه حضور پررنگی در سطح کشور داشته باشد.

وی افزود: استفاده از تجربیات متخصصان و صاحب نظران برای ارتقا جایگاه ورزش قهرمانی در استان ضروری است تا موانع پیش رو را رفع و استعدادهای ورزشی را شناسایی و پرورش دهیم.

حیدرزاده با بیان اینکه ایلام بدلیل داشتن استعداد، پتانسیل و مزیت های فراوان در اکثر رشته های ورزشی موفق است، گفت: با انتخاب رئیس هیات جدید باید بوکس استان به جایگاه اصلی خود برسد و اداره ورزش و جوانان و فدراسیون نیز از این هیات حمایت خواهد کرد. 

وی ضمن تقدیر از پیشکسوتان این عرصه تاکید کرد: در بخش ورزش حرفه‌ای باید در برنامه‌ریزی از متخصصان و صاحب‌نظران این عرصه استفاده کرد و موانع پیش رو را رفع و برای توسعه قهرمانی این ورزش تلاشی مضاعفی کرد، همه باید در کنار هم و از تمام پتانسیل هیات بوکس برای رشد و شکوفایی این ورزش بهره مند شویم و با برنامه ریزی، مدیریت مناسب و تعامل همه جانبه بعنوان یک خانواده برای رسیدن به هدف اصلی خود که ارتقا ورزش در سطح استان و شناساندن آن در عرصه های بین المللی است تلاش کنیم.

در این مجمع علی رستمی از بین سه نامزد، با کسب 10 رای از 14 رای به مدت چهار سال رئیس هیات بوکس استان ایلام شد،

نوراله رئوفی پیش از این سرپرستی این هیات را به عهده داشت.