به گزارش خبرگزاری برنا از ایلام ؛حیدرزاده مدیرکل ورزش وجوانان ایلام در مراسم بدرقه و تجلیل از  ورزشکاران ایلامی اعزامی به مسابقات جاکارتا که در کمپ تیمهای ملی برگزار شد اظهار داشت: امیدوارم ورزشکاران ایلامی اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا بتوانند افتخارا ارزنده ای برای کشور و استان ایلام به ارمغان آورند.

او با قدردانی از زحمات کلیه هیاتهای ورزشی به ویژه هیاتها و مربیانی که در این دوره از بازیهای آسیایی تلاش کرده که ورشکاران استان در مسابقات بین المللی حضور داشته باشند قدردانی نمود وگفت:  حتماً در فرصت مناسب از قهرمانان و هیئت‌های ورزشی تجلیل بعمل خواهند آورد.
او تصریح کرد: برای ورزشکاران ایلامی که در این مسابقات آسیایی جاکارتا موفق به کسب مدال شوند پاداش ارزندهای اهداء خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در این مراسم اظهار داشت: #ذبیح اله_پورشیب در کاراته، #علی_هاشمی در وزنه برداری ، #حامد_هواسی رزمی (#پنچاک سیلات) #پوریا_نوروزیان، #جواد_فروغی، #آرمینا_صادقیان از تیراندازی نمایندگان شایسته استان ایلام در بازی‌های آسیایی جاکارتا می باشند.
اودر خصوص بدشانسی‌ #فاطمه منصوری برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اشاره کرد و افزود: متأسفانه در رشته‌ کبدی که استان شانس حضور نماینده قوی داشت پس از شرکت #فاطمه_منصوری در مسابقات تدارکاتی هندوستان دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانو شد و از همراهی تیم ملی کبدی به بازیهای آسیایی باز ماند.
 

او با اشاره به افزایش چشمگیر حضور ورزشکاران ایلام در بازی‌های جاکارتا دراین‌ دوره نسبت به دوره قبل اظهار داشت: سهم ایلام در بازیهای آسیایی دور قبل یک نفر بوده (پوریا نوروزیان) که موفق به کسب عنوان چهارم شد که این تعداد به شش نفر افزایش یافته است

اواضافه کرد:خوشبختانه با توجه به برنامه ریزی و هزینه‌های صورت گرفته و پیگیری تمرینات انجام گرفته، امسال قهرمانان بیشتری در این رویداد بزرگ ورزشی حضور دارند و امیدواریم ورزشکاران ایلامی نیز بتوانند در این رقابت‌ها پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درآورند.

در حاشیه این مراسم جلسه ای با رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی ج.ا.ا در راستای تجهیز سالن تیراندازی بین المللی ایلام و همچنین سالن های تیراندازی شهرستان مهران و شهرستان دهلران صورت گرفت.

لازم به ذکر این دومین بازدید مدیرکل در طی دو ماه گذشته از ورزشکاران ملی پوش ایلامی بوده است.