به گزارش برنا به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان ایلام ;باسلام و احترام محضر ورزشکاران و جامعه ورزشی استان ایلام شکی وجود ندارد که در راستای معرفی ورزشکاران، قابلیت های ورزش استان و ایجاد شور و نشاط در بین مردم، اداره ورزش و جوانان استان ایلام از پخش زنده رویدادهای مهم ورزشی استان توسط مرکز صداوسیما استقبال می کند. لذا؛ این اداره کل، طبق رویه معمول، درخواست باشگاه ها، هیات ها و سایر نهادهای ورزشی درباره پخش زنده مسابقات را برای مرکز صداوسیمای ایلام ارسال می کند پس از آن، باشگاه، هیات یا نهاد مربوطه باید در چارچوب مقررات داخلی مرکز صداوسیمای ایلام موضوع را پیگیری و به نتیجه برسانند. در سال های گذشته نیز بارها درخواست پخش زنده بازی های ورزشی برای مرکز صداوسیمای ایلام ارسال شده است که متقاضی راسا اقدام به پیگیری های لازم نموده و خیلی از رویدادها نیز با همکاری مرکز صداوسیمای ایلام بصورت زنده پخش شده است؛ حتی در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران نیز باشگاه تراکتورسازی تبریز اقدام به توافق با صداوسیما برای پخش کلیه بازی ها نموده است.

بنابراین، طبق رویه گذشته، چنانچه نهادهای مختلف ورزشی از جمله باشگاه ها، درخواست های خویش را در زمان مناسب ارسال نمایند، این درخواست ها برای مرکز صداوسیما ارسال خواهد شد و پس از آن، راسا اقدام به توافق با مرکز صداوسیما نمایند. بدیهی است برای پخش زنده بازی ها اداره کل ورزش و جوانان آماده هر گونه همکاری می باشد.

️در پایان در خصوص پخش زنده دیدار فوتبال دو تیم پدیده ملکشاهی و مس کرمان به استحضار عموم مردم استان و شهرستان ملکشاهی میرساند که هیچ درخواست کتبی از سوی باشگاه پدیده مبنی بر پخش زنده از سوی صدا و سیمای مرکز ایلام با این اداره کل نشده و این اداره بنا به رسالت کاری خود مکاتبه لازم جهت پوشش خبری ارسال و سیمای مرکز ایلام نیز با همکاری کامل گروه ورزش استان و بخش خبری را در محل مستقر نموده است.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: