به گزارش خبرگزاری برنا از ایلام ، افشین سراجی بازیکن ایلامی اهل شهرستان بدره و عضو تیم ملی راگبی ایران و باشگاه داتیس تهران نیز بعنوان بهترین بازیکن ۱۵ نفره سال ۱۳۹۷ ایران در میان این فهرست معرفی گردید و در میان نام آوران این رشته ورزشی قرار گرفته است.

 

افشین سراجی در همین ارتباط در گفتگو با خبرگزاری کردپرس گفت: در این آیین قرار است برترین ورزشکار تیم 15 نفره راگبی،برترین ورزشکار تیم 7 نفره آقایان، برترین ورزشکار تیم 7 نفره بانوان، برترین بازیکن زیر 18 سال، پدیده مسابقات نیز معرفی و در بهمن ماه از آنان تجلیل شود.

وی افزود: قرار است در مراسمی که همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال در شهر تهران برگزار شود از نفرات انتخابی در رشته هایی که ذکر شد تقدیر شود.

، افشین سراجی قبلا نیز از طرف اداره ی کل ورزش و جوانان استان تهران بعنوان جوان نخبه برتر سال ۱۳۹۴ استان تهران و بهترین آتش نشان جوان نیز انتخاب شده بود.

وی از سال 2015 تا 2018 و هم اکنون به صورت پیاپی در تیم ملی راگبی ایران حضور داشته است. حضور در مسابقات مرحله نهایی انتخابی المپیک ۲۰۱۵ ،مسابقات ۱۵ نفره غرب آسیا در سال ۲۰۱۶ ، مسابقات هفت نفره آسیا در سال ۲۰۱۶ ،مسابقات ۷ نفره آسیا در سال ۲۰۱۷،و مسابقات ند روز آینده کشور سنگاپور از جمله سوابق افشین سراجی در تیم ملی راگبی ایران است.

وی در مسابقات جهانی راگبی ساحلی هم از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ حضور داشته است.