به گزارش خبرگزاری برنا از ایلام شجاعی کیاسری  رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور ، در این نشست، اظهار کرد: روابط عمومی ها فقط روابط عمومی استانداری ها نیستند بلکه روابط عمومی کل استان و به نوعی روابط عمومی دولت در استان است و در واقع روابط عمومی‌ها رابط بین مردم و دولت و به نوعی نماینده افکار عمومی در سازمان هستند و بنابراین وظیفه ای بس خطیر بر عهده دارند .

او  روابط عمومی ها را در خط مقدم تمامی جبهه ها عنوان کرد و گفت: تقویت روابط عمومی ها در دستور کار دولت است و امروز این یک ضرورت اساسی برای مبارزه با جنگ روانی دشمن است .

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور ضمن ابراز امیدواری به نقش سازنده و اثربخش روابط عمومی در شرایط موجود ،  نقش روابط عمومی ها در تلطیف فضای جامعه و تسهیل در روابط بین مردم و مسئولان و بالعکس مهم ارزیابی و  بر ایجاد مرکز افکار سنجی در روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: امروز برای پیشبرد اهداف سازمان ها و کسب اطلاع از کم و کیف برنامه ها و در مسیر درست حرکت کردن نیازمند تشکیل گروه های نظر سنجی هستیم تا به موقع نیازها را احصاء و نواقص را رفع کنیم .

در این نشست شاهرخی استاندار همدان ضمن عرض خیرمقدم به مدیران کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری های کشور بر اهمیت روابط عمومی ها در شرایط امروز کشور تاکید کرد و گفت:  به همه دستگاه های اجرایی تاکید داشته ایم که برنامه های خود را با پیوست رسانه ای ارائه دهند‌ .

اوادامه داد؛ کار خوبی که امروز در استان همدان انجام داده ایم تدوین سند اطلاع رسانی برای دستگاه های اجرایی است .

در پایان این نشست گزارشی از عملکرد اطلاع رسانی استانداری های سراسر کشور ارائه شد و استان ایلام جزو ۱۰ استان برتر در این حوزه قرار گرفت

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: