به گزارش برنا از ایلام هوشنگ حقیقی پاک افزود : این دو پروژه شامل  پتروشیمی دهلران و واحد پترولیوم P.P پتروشیمی ایلام با اعتباری  حدود 3 هزار میلیارد ریال با مشارکت بانک رفاه کارگران در حال انجام است که ۲هزار نفر به صورت غیرمستقیم و ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و پایدار اشتغال ایجاد می‌گردد.

او گفت: این اقدامات در راستای ایجاد اشتغال در استان و رفع معضل بیکاری در حال انجام است و پیش بینی می شود طی ماه‌های آتی و پس از طی مراحل قانونی، روند پرداخت تسهیلات به این پروژه ها آغاز شود.

حقیقی پاک ادامه داد: از سال گذشته تاکنون بیش از 130 میلیارد ریال به سازمان های حمایتی استان کمک کرده ایم.

او افزود: حدود شش میلیارد تومان وام ازدواج به بیش از 340 نفر پرداخت کرده ایم.

او به اهداء یک دستگاه آمبولانس به ارزش ۵ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی در سال‌ گذشته خبر داد و گفت: بانک رفاه کارگران همواره تلاش خود را به کار گرفته تا در عرصه مسئولیت پذیری اجتماعی به خوبی نقش ایفا کند که اهداء آمبولانس گامی در جهت همدلی و همراهی بانک رفاه استان برای خدمت به مردم در حوزه سلامت است.

او همچنین  به اهدای یک دستگاه درمانگاه سیار دندانپزشکی توسط بانک رفاه کارگران به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام خبر داد و افزود: در راستای خدمت رسانی به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در مناطق محروم استان با استقرار دستگاه دندانپزشکی سیار در مناطق محروم خدمات مورد نیاز دندانپزشکی  به مردم ارائه خواهد شد.

او  هزینه راه اندازی  این  کلینیک را ۳۵۰ میلیون تومان عنوان کرد.

حقیقی پاک مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام به کمک پنجاه میلیون تومانی بانک رفاه کارگران ایلام در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه به مردم سیل‌زده ماژین اشاره کرد و گفت: کمک‌های غیرنقدی را به میزان ۵۰میلیون تومان شامل: پتو، خرما، کنسرو ماهی تهیه و جهت دسترسی به سیل زدگان بخش ماژین تحویل جمعیت هلال احمراستان قرار گرفت.