به گزارش برنا از ایلام ؛  قاسم سلیمانی دشتکی در دیدار عصر با سردار سرتیپ سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور و معاونین ایشان از تلاش ها و زحمات سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین در اربعین ۹۷ و سیل فروردین ماه ۹۸ تشکر کرد و گفت: در استان وحدت و همدلی مثال زدنی بین دولت با دیگر نهاد ها و ارگان های مهم کشور از جمله سپاه پاسداران برقرار است.

در این دیدار که سردار شاکرمی فرمانده سپاه استان نیز حضور داشت سلیمانی دشتکی پای کار بودن سپاه و بسیح در کنگره بزرگ اربعین را بی بدیل خواند و گفت: این وحدت و همدلی بر تمام امور استان وجود دارد و انشاءالله در اربعین پیش رو نیز با قدرت هر چه بیشتر ادامه خواهد یافت.

استاندار ایلام در ادامه ضمن تشریح اقدامات انجام شده در بحث اربعین و قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان گفت: امروز تمام مجموعه ها و نیروهای دلسوز استان تمرکز خود را بر دو مقوله مهم اربعین و بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان گذاشته اند و در این زمینه حضور مستمر و تعامل و همکاری سپاه و بسیج با مجموعه دستگاه های اجرایی قابل تقدیر است.

او در ادامه گفت: زیرساخت های اربعین در استان با روند مطلوبی در حال انجام است و در این میان پروژه های خوبی نیز توسط نیروهای سپاه و قرارگاه خاتم در حال انجام است.

وی در ادامه به پروژه های راه سازی، استراحت گاه های متعدد در پایانه مرزی و تکمیل مجتمع سید الشهدا (ع) که توسط سپاه در حال انجام است، اشاره کرد و گفت: برنامه های متنوعی در راستای خدمت رسانی به زوار توسط دولت با همکاری این ارگان مهم در حال اجرا است و به موازات این اقدامات بحث راهیان نور و برگزاری کنگره شهدا در استان نیز در دستور کار است.

در این نشست سردار سلیمانی ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری خوب استاندار ایلام با مجموعه نیروهای سپاه و بسیج در استان گفت: بسیج و سپاه همچون گذشته در برگزاری مراسم باشکوه اربعین و کمک و امداد رسانی به مناطق سیل زده استان پای کار خواهد بود و همکاری خواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: