عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی استان در گفتگو با برنا اظهار کرد:  با توجه به تردد زوار اربعین از دیگر مناطق کشوربه استان به ویژه شهرستان دره شهر ، کمپ گردشگری “بام سراب” آمادگی اسکان رایگان زائران با تمامی امکانات را دارد .

او افزود : این کمپ و پارک محوطه آن درزمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع به تعداد ۱۱ کانکس که هر کدام با دارا بودن امکاناتی همچون نمازخانه ، سرویس بهداشتی ، پارکینگ اختصاصی ، بوفه و دفتر راهنمای مسافر و همچنین پذیرایی به صورت رایگان از زائران اربعین حسینی (ع) میزبانی می کند.

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام در خصوص فرهنگ سازی و خدمت به زائران اظهار داشت : مردم خوب شهرستان دره شهر پیشینه غنی و والایی در مهمان نوازی دارند با ایجاد فضای استراحت همراه با آرامش در کمپ گردشگری “بام سراب” باعث ترغیب بیشتر زائران و گردشگران در سفر به شهرستان دره شهر قطب گردشگری ایلام می شود .

شنبه زاده تصریح کرد : کمپ گردشگری بام سراب که به خوبی در دل طبیعت طراحی و اجرا شده از نقاط قوت گردشگری و فرصت مناسبی برای مهمانپذیری و گسترش فرهنگ بومی است .

او اد امه داد : کمپ گردشگری ” بام سراب ” واقع در شهرستان دره شهر ،  کیلومتر ۳ جاده کبیرکوه با تمامی امکانات رفاهی به صورت رایگان آماده میزبانی از زائران ابا عبدالله الحسین (ع) است .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: