به گزارش برنا از ایلام ,سرهنگ رضا همتی‌زاده  اظهار داشت: بارش باران در گردنه‌ها و جاده‌های کوهستانی به دلیل ارتفاع و سردی منطقه بیشتر از مناطق شهری است بنابراین تردد در این جاده‌ها به علت لغزندگی مسیر باید با احتیاط، سرعت مطمئنه و بدون سرعت و سبقت غیرمجاز انجام بگیرد.

وی افزود: بیشتر جاده‌های استان ایلام کوهستانی و پرپیچ و خم است و رانندگان به علت ناآشنایی با مسیرها و لغزندگی جاده‌ها هنگام عبور از این مسیرها جهت پیشگیری از هرگونه حوادث جاده‌ای احتیاط لازم را رعایت کنند. 

رئیس پلیس راه ایلام تاکید کرد: تردد و روند بازگشت زائران به کشور از سمت پایانه مرزی مهران همچنان دارد و نیروهای خدمات‌رسان ناوگان حمل و نقل عمومی درون و برون‌شهری با حضور در پایانه برکت در حال جابجایی زائران به مقاصد از پیش معلوم شده هستند.

سرهنگ همتی‌زاده یادآور شد: هم اکنون حدود ۲ تا چهار درصد خودروهای زائران اربعین در پارکینگ‌های اطراف شهر مهران و پارکینگ بزرگ برکت مستقر بوده و مابقی ظرفیت خالی از خودرو است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تردد در همه راه‌های مواصلاتی استان ایلام روان و بدون مشکل در جریان است و ماموران طرح ترافیکی اربعین تا پایان بازگشت همه زائران در طول مسیرهای خروجی استان مستقر هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: