به گزارش خبرگزاری برنا از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، آیت قیصربیگی مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام از برنامه ملاقات عمومی مردم با استاندار ایلام خبر داد و گفت: در راستای تکریم مردم و پاسخگویی به خواسته‌ها و مطالبات مردمی برنامه ملاقات عمومی قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با مردم روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۱۷ عصر برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: هم استانی‌های عزیز می توانند جهت ثبت‌نام برای ملاقات با استاندار ایلام به دفترمدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری ایلام مراجعه کنند و یا از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامد درخواست خود برای ملاقات از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ ظهر در طول هفته و ایام اداری ثبت نمایند.

قیصربیگی در ادامه به برنامه های استاندار ایلام در راستای تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: استاندار ایلام در جهت استیفای حقوق شهروندی برنامه های مختلفی چون ملاقات عمومی بصورت هفتگی، حضور در سامانه سامد بصورت ماهیانه و برگزاری میز خدمت بصورت فصلی برگزار می کند.

وی ادامه داد: استاندار ایلام همچنین با صدور چند بخشنامه در حمایت از حقوق شهروندی از جمله برگزاری نشست‌ها و گردهمایی‌ها خارج از ساعات اداری، تعیین ضرب‌الاجل در پاسخگویی به مکاتبات و درخواست های مردمی ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت توسط مدیران و ... اینبار نیز وقت ملاقات عمومی خود را در پایان ساعات کاری قرار داد.

وی در پایان افزود: با توجه به برنامه‌های استاندار ایلام در مرکز احیانا درصورت تداخل با برنامه مذکور از جمله ملاقات عمومی، این برنامه در وقت دیگر و با هماهنگی با ثبت‌نام کنندگان (ملاقات با استاندار) برگزار خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: