به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، سوپر مارکت آنلاین یکی از پر بازدید و پرسود ترین کسب و کارها در کشور ایران است و با توجه به تغییرات زندگی و فراگیر شدن استفاده عمومی مردم از اینترنت و خرید آنلاین، طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین  یکی از ملزمات اصلی هر کسب و کاری می باشد. از جمله مهمترین مسائلی که راه اندازی سوپر مارکت آنلاین را الزامی کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. توسعه اینترنت و استفاده عمومی مردم از اینترنت و خرید آنلاین محصولات سوپر مارکتی
 2. گسترش استفاده مردم از تلفن های هوشمند
 3. تنوع گسترده برند های خوراکی
 4. رشد شهر نشینی و نبود وقت کافی برای خرید حضوری محصولات سوپر مارکتی

راه اندازی سوپر مارکت آنلاین

برای هر سرمایه گذاری در هر کجای دنیا که هستید باید توجیه اقتصادی آن مورد توجه قرار گیرد اما توجیه اقتصادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و بالخص طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین در چیست که به اختصار و به صورت تیتر وار به آن می پردازیم. عبارتند از

 • سوپر مارکت آنلاین 24 ساعته برای شما کار می کند.
 • عدم وابستگی به زمان، مکان و موقعیت جغرافیایی خاصی
 • گستره وسیع تری از مشتریان با هر محدودیت سنی
 • تنوع گستره تری از محصولات و برند ها
 • کاستن از هزینه های جاری یه فروشگاه سنتی
 • کم شده هزینه های تبلیغات

 

طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین

چگونه سوپر مارکت آنلاین خودمان را راه اندازی کنیم

طراحی گرافیک سوپر مارکت آنلاین

طراحی گرافیک در سوپر مارکت آنلاین دارای فرایند های منظم و سیستماتیکی هست که با توجه به جامعه هدف و کاربرانی که به سایت شما مراجعه می کنند باید طراحی و ایجاد گردد.

برای طراحی گرافیک سوپر مارکت آنلاین بهتر است با تلفیقی از علم و هنر و چگونگی چیدمان محتوای سایت اعم از اسلایدر های، تصاویر و بنر ها و رنگ سازمانی مورد نظر بهترین کارایی و تمایز را نسبت به سایر فروشگاههای اینترنتی ایجاد نماییم.

طراحی گرافیک، طراحی گرافیک وب سایت، طراحی لگو، با توجه به رنگ سازمانی، اصول گرافیکی و روانشناسی یکی از مهمترین مزیت های  طراحی سوپر مارکت آنلاین فانوس وب است که شما را منحصر به فرد می کند.

طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین

طراحی سایت مهمترین بخش هر کسب و کار اینترنتی می باشد که موقیت آمیز بودن کسب و کار اینترنتی را تضمین می کند، اما هر طراحی سایتی باید دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد که بتواند در جذب و نگهداری کاربران سایت تاثیر گذار باشد . تیم طراحی سایت فانوس وب با استفاده از بهترین طراحان سایت حرفه ای با بیش از صد نمونه کار موفق، آماده ارائه خدمات و طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین شما است.

مزایای طراحی سوپر مارکت آنلاین برای فروشنده

 • فروش ُآسان: یکی از مهمترین مزیت های سوپر مارکت های آنلاین و  برای فروشندگان می باشد به طوری که فروشنده بدون اینکه در دسر های سرو کله زدن با انواع مشتریان را داشته باشد به راحتی می تواند هر روزه سفارشات خود را چک کند و در بازده های زمانی مشخص، کالا را به مشتریان برساند.
 • کم شدن هزینه : از جمله مزایای سوپر مارکت های آنلاین می توان به از کم شدن هزینه های جاری شامل انبارداری، هزینه پرسنل و هزینه های گزاف اجاره معازه، مالیات و انشعابات آب و برق و گاز اشاره نمود که می توان با کمترین هزینه و یا از خانه وب سایت خود را مدیریت کنید.
 • بازاریابی محصولات: از جمله ویژگی های طراحی سایت سوپر مارکت اینترنتی تبلیغات و بازاریابی می باشد. می توانید در این نوع از سایت های فروشگاهی شماره مشتریان خود را داشته باشید و هر بار که محصولی با تخفیف داشته اید و یا اینکه تاریخ انقضاء آن رو به نزدیکی بود به مشتریان خود به صورت پیامکی یا ایمیلی اطلاع دهید و محصول خود را به راحتی چند کلیک به دست مصرف کنند گان برسانید همچنین می توانید کالاهای جدید، پرفروش و مورد نیاز کابران به مشتریان خود به راحتی اطلاع رسانی و به فروش برسانید.
 • تبلیغات : با طراحی سایت سوپر مارکت اینترنتی از هزینه های تبلیغات خود می توانید کم کنید و دیگر نیازی به تبلیغات مویرگی و تراکتی نیست و به راحتی می توانید با استفاده از شیوه های نوین تبلیغات مانند تبلیغات پیامکی و محلی مشتریان بیشتری را به سمت سوپر مارکت خود روانه کنید.
 • سیستم چند فروشگاهی : در طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین می توانید با استفاده از روابطی که با سایر بنکداران و فروشگاههای اطاراف دارید به آنها پنل فروشگاهی بدهید تا محصولاتشان را در فروشگاه شما بار گزاری و به فروش برسانند همچنین می توانید با تعریف روش های نوین تحویل کالا در محل، خدماتی خاص به مشتریان و سایر فروشندگان ارائه دهید.

سئو سوپر مارکت اینترنتی

به طور کلی سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو هست. فرایند سئو و بهینه سازی سایت به صورت مرحله ای می باشد که رعایت آن در موفقیت هر کسب و کار اینترنتی ضروری است. تیم طراحی سایت و سئو فانوس وب با سالها تجربه در زمینه راه اندازی سوپر مارکت آنلاین بهترین روش ها سئو را مطابق با الگوریمتهای گوگل و استانداردد های بهینه سازی سایت را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی ارائه می دهد که به اختصار به شرح ان می پردازیم.

در تمام مراحل کدنویسی و طراحی سایتی که توسط تیم فانوس وب انجام می گیرد، به استانداردها و اصول سئو توجه ویژه ای می شود. اینکه سایت شما در نتایج خروجی موتورهای جستجو چه جایگاهی را دارد، در موفقیت شما تاثیرگزار است.

طراحی سایت سوپر مارکت آنلاین

تبلیغات سوپر مارکت آنلاین

هر کسب و کاری که داشته باشید بدون دیده شده موفقیتی در آن به دست نمی آورید. فرایند دیده شدن و تبلیغات در کسب و کار های اینترنتی به دو صورت می باشد، یکی از روشهای اصولی سئو و کاربران ارگانیک سایت می باشد که فرایندی زمان بر و طولانی است و دیگری استفاده از روش های تبلیغاتی و بازاریابی سوپر مارکت آنلاین می باشد که تیم فانوس وب بهترین و کاربردی ترین روش های تبلیغات و بازاریابی را به شما ارائه می دهد.

پشتیبانی سوپر مارکت آنلاین

یکی از خدمات نوین فانوس وب ، پاسخگویی و پشتیبانی در لحظه است . این خدمت به صورتی تنظیم شده است که بتوان در لحظه نیاز مشتری را بر طرف کرد ، به این صورت که با برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی سایت این شرکت و طرح در خواست و استفاده از خدمت پشتیبانی در لحظه می توانید ، تغییرات در خواستی خود را به کارشناس ها اعلام و نتیجه این تغییرات جدید را در وب سایت خود در لحظه ببنید

شرکت طراحی سایت فانوس وب باتجربه راه اندازی تعداد بیشماری از سوپر مارکتهای آنلاین بهترین روشهای پشتیبانی و آموزش را به شما ارائه می دهد.

طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت

با طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود خواهید داشت. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: