به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، حتما برای شما هم پیش آمده است که به طور غیرمنتظره با خرابی لوازم منزل مانند یخچال،  ظرفشویی، لباسشویی، جارو برقی و ... مواجه شوید. سوالات زیر در کسری از ثانیه از ذهن  خطور خواهد کرد:  از کجا و چه مرکزی می‎توان خدمات تعمیری را دریافت کرد؟ می‎توان به جای اینکه لباسشویی، ظرفشویی و یا یخچال را از منزل خارج کرد، تعمیرکار را به منزل آورد؟ آیا برای این منظور باید هزینه بیشتری پرداخت کنم؟  چقدر طول می‎کشد تا تعمیرکار در محل و یا منزل حاضر شود؟ آیا تعمیرکار تخصص کافی در این زمینه دارد و قابل اطمینان است؟

تعمیر یخچال بوش در محل، ظرفشویی و لباسشویی بوش در منزل و محل  شامل چه خدماتی می شود؟

یخچال، ظرفشویی و لباسشویی از کاربردی‌ترین وسایل منزل به‎شمار می‎روند، به همین دلیل هنگام خرید سعی می‌کنیم به سراغ بهترین برند برویم، به این ترتیب مطمئن خواهیم شد که برای سالیان سال بدون ذره‌ایی مشکل، کار خواهند کرد. البته باید بدانید صرفا خرید برندهای معروف و معتبر نمی‌تواند تضمین کند که  آنها به تعمیر نخواهند داشت. با این حال این وسایل برقی بوده و ممکن است علاوه‌بر سرویس به خدمات دیگری مانند تعمیر و یا تعویض قطعه نیز نیاز داشته باشند. برخی از خدمات پین ورک در تعمیر ماشین ظرفشویی شامل موارد زیر است:

 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی
 • تعمیر المنت ماشین ظرفشویی
 • تعویض موتور ماشین ظرفشویی
 • تعویض المنت ماشین ظرفشویی
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی
 • تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشویی
 • تعمیر تایمر مکانیکی یا دیجیتالی ماشین ظرفشویی

برای تعمیر یخچال، ظرفشویی، لباسشویی بوش به چه مرکزی باید مراجعه کرد؟

در حال حاضر در طراحی و ساخت لوازم خانگی مانند یخچال، لباسشویی و ... از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌شود. به همین دلیل از ساختار ساده و ابتدایی خود به طور کاملا چشمگیری فاصله پیدا کرده‌اند. اگر تعمیر و سرویس آنها را به افرادی که تخصص کافی در این زمینه ندارند، بسپارید، مطمئن باشید در مدت زمانی اندک با خسارتی دو برابر مواجه شده و مجبور می‌شوید، هزینه بیشتری را برای تعمیر مجدد پرداخت نمایید.

برای این منظور باید سعی کنید به دنبال مراکزی باشید که نیروی‌های خود را به طور حرفه‎ایی در  زمینه تعمیر یخچال، ظرفشویی، لباسشویی بوش و سایر برندهای مطرح و معتبر آموزش داده باشند. این امر سبب می‌شود تا آنها درک درستی از عملکرد وسیله مورد نظر داشته و به درستی آن را عیب‌یابی و تعمیر کنند.  بررسی نظرات مشتریان و افرادی که از این خدمات استفاده کرده‌اند، می‎تواند به شما کمک کند تا شناخت بیشتری از این مراکز داشته باشید. این شرکت‌ها معمولا راه‌های ارتباطی سریع و ایمنی را در اختیار شما قرار خواهند داد تا از طریق آن بتوانید در هر زمان و مکانی، با متخصصان ارتباط برقرار کنید.

تعمیر یخچال، ظرفشویی و تعمیرات لباسشویی بوش در منزل و محل

زمانی که وسایل سنگین و بزرگی مانند یخچال، ظرفشویی، لباسشویی و... خراب می‎شود، حمل و نقل آنها یکی از مشکلات و دغدغه‌ها است. چرا که علاوه‌بر مشکل حمل و نقل، ممکن است در حین جابه‌جایی آسیب نیز ببینند. این امر مشکل را دو چندان خواهد کرد. پین ورک شرکت معتبری است که در زمینه تعمیرات لوازم منزل فعالیت داشته، این مشکل را  به خوبی درک کرده  و در راستای احترام و کسب رضایت مشتری، تعمیرکار سیار را به محل و منزل اعزام می‌کند. کارشناس ما با تماس و رضایت شما به منزل و یا  محل مورد نظر مراجعه کرده و اقدام به بررسی  و تعمیر وسیله مورد نظر می‎کند. اگر یکی مشکلات زیر را با ماشین لباسشویی  دارید، کارشناسان پین ورک می‎توانند به شما کمک کنند:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • لرزش بیش از حد
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی
 • آبگیری نکردن ماشین لباسشویی
 • نشت آب از ماشین لباسشویی
 • حل نشدن پودر لباسشویی در ماشین
 • گرم نشدن آب ماشین لباسشویی

تعمیر یخچال، ظرفشویی و لباسشویی بوش با قیمت شفاف

از دیگر ویژگی‎های مهم شرکت‌هایی که در زمینه تعمیر یخچال، ظرفشویی و لباسشویی بوش فعالیت می‌کنند، این است که قیمتی شفاف و واضح را به مشتریان ارائه دهد. در این زمینه بهتر است به سراغ مراکزی بروید که به طور کاملا روشن، تعرفه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. این امر نشان می‎دهد که مشتری و رضایت آنها از عملکرد مجموعه، در اولویت قرار دارد. همچنین باید به این موضوع دقت داشته باشید، ثبت سفارش نباید پیچیده و زمان‌بر باشد. این امر ذهن مشتری را آشفته کرده و مانع از تصمیم‌گیری درست خواهد شد.

هزینه تعمیر یخچال، ظرفشویی و لباسشویی بوش به چه فاکتورهای بستگی دارد؟

هزینه تعمیر یخچال، ظرفشویی و لباسشویی بوش در پین ورک به نوع خرابی، میزان تعمیر و دستمزد کارشناس بستگی خواهد داشت. عواملی مانند مدل ( قدیمی و جدید بودن)، تعویض قطعه و مدت زمان صرف شده برای تعمیر نیز در قیمت نهایی موثر خواهند بود.

برای تعمیر یخچال، ظرفشویی و لباسشویی بوش به کجا مراجعه کنیم؟

شرکت تعمیرات لوازم خانگی پین ورک سعی کرده است در این زمینه خدمات خود را با کیفیتی مطلوب و شایسته شما ارائه دهد. این گروه خدماتی، از  افراد متخصص و آموزش‌دیده در این زمینه استفاده نموده است. با مراجعه به سایت شرکت می‎توانید در کمتر از یک دقیقه سفارش خود را ثبت کرده و از خدمات ما در محل مورد نظر خود بهره ببرید. برای این منظور کافی است با شماره تلفن 87700770- 021 تماس بگیرید.  خدمات این شرکت تنها محدود به تعمیرات لوازم خانگی نمی‌شود. از خدمات پین ورک در زمینه‌های نظافت، خشکشویی لباس، مبل‌شویی، سم‌پاشی، کارواش، برق و الکترونیک، لوله‌کشی، سرمایشی و گرمایشی نیز می‌توانید استفاده نمایید. برای برخورداری بهتر از خدمات این شرکت، توصیه می‌شود اپلیکیشن آن را نصب کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: