به گزارش برنا، شعاری که افزونه ورود و ثبت نام با موبایل Digits برای خود در نظر گرفته و بی شک میتوان گفت این شعار برازنده افزونه Digits   است، شعار زیر است:

قدرتمندترین افزونه ورود و ثبت نام با موبایل در وردپرس

 ویژگی اصلی این پلاگین ثبت نام و ورود با شماره موبایل است که با کمک این افزونه پیامک وردپرس می توانید در سایت خود فرم های ورود با کمک شماره موبایل را راه اندازی کنید و حتی اینکه نیازی به استفاده از رمز عبور نیست و کاربران میتوانند از رمز های ورود یکبار مصرف که از لحاظ امنیت نیز بسیار مهم میباشد در سایت خود استفاده کنند.

قدرتمندترین سیستم ورود و ثبت نام با موبایل در وردپرس  Digits

امروزه اکثر سایت های بزرگ از سیستم ثبت نام موبایل استفاده می کنند. این ویژگی باعث می شود که فرآیند زمانبر ثبت نام با ایمیل و در بعضی موارد تایید ایمیل باعث ایجاد ناراحتی در کاربران شده و در نتیجه قید ثبت نام در سایت شما بزنند.

کسی که ایمیل ندارد یا آشنایی کافی با ایمیل ندارد و قصد خرید از سایت شما را دارد وقتی صفحه ثبت نامی با موارد مانند درخواست ایمیل یا تایید لینک عضویت در ایمیل، نیاز باشد چه حسی خواهد داشت؟

سیستم ثبت نام سایت را بهبود ببخشید :

متاسفانه در وردپرس به صورت پیش فرض ثبت نام و یا ورود کاربران در هنگام سفارش و یا دیگر موارد بوسیله ایمیل صورت میگیرد و گزینه ای تحت عنوان ورود از طریق موبایل و یا ثبت نام با شماره موبایل وجود ندارد.

در حال حاضر افزونه ای در وردپرس وجود دارد با عنوان افزونه digits که واقعا این کار را برای ما آسان کرده است و به راحتی می توانیم کاربران را در سایت خود ثبت نام کنیم.

افزونه  digits

اجازه دهید کاربران شما با شماره موبایل وارد سیستم شوند :

سیستم ورود و ثبت نام مهمترین قسمت وب سایت و در نتیجه باعث موفقیت شما می شود، بنابراین از چیزی استفاده کنید که کاربران شما به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

افزونه  digits

امکانی که این افزونه برای شما فراهم میکند:

( ثبت نام بدون نیاز به ایمیل )                    ( ورود بدون نیاز به پسورد )

{ البته اگر می خواهید میتوانید برای ورود از همان سیستم قدیمی ثبت نام با ایمیل را نیز داشته باشید }

پنل پیامکی در افزونه ورود و ثبت نام با موبایل  Digits

قابل توجه است که در این افزونه بیش از 100 درگاه پنل پیامکی ایرانی اضافه شده است که از آنها میتوانید جهت ارسال پیامک ها در این افزونه استفاده کنید. حتما قبل از خرید افزونه بررسی نمایید که پنل پیامکی شما در این افزونه تنظیم شده باشد.

سیستم OTP چیست؟

 OTP اصطلاح دیگر برای استفاده از رمز عبور یک بارمصرف است. همچنین در مناطق دیگر جهان، OTP به عنوان کد عبور SMS ، یا ( One Time SMS ) معروف است.

 افزونه  digitsسازگار با کاربران قدیمی :

 شما میتوانید حتی کاربران قدیمی خود را که با روش ایمیل / نام کاربری و رمز عبور قدیمی شما کار میکردند به سیستم جدید انتقال دهید.

ثبت نام کاربران در هنگام ثبت سفارش :

با این روش شما میتوانید به مشتریان خود این اجازه را بدهید تا در هنگام ثبت سفارش به صورت همزمان اقدام به ثبت نام در سایت شما نمایند.

ثبت نام باشماره تلفن همراه :

به کاربران خود اجازه دهید با استفاده از شماره تلفن همراه ثبت نام کنند و نرخ تبدیل ثبت نام شما افزایش پیدا کند. با استفاده از این افزونه کاربران خود را از دردسر های مربوط به ثبت نام با ایمیل و سپس تایید ایمیل نجات دهید.

عدم نیاز به یادآوری رمز عبور :

به مشتریان خود این توضیح را بدهید که دیگر نیازی به استفاده از یک رمز خاص برای ورود وجود ندارد و میتوانند برای ورود هر بار از یک رمز عبور یکبار مصرف در سایت شما استفاده کند.

هیچ کد نویسی / دانش فنی لازم نیست :

برای نصب و استفاده از این افزونه شما به هیچ برنامه نویسی یا مهارت فنی خاصی احتیاج ندارید، دقیقاً مانند سایر افزونه ها نصب می شود. راه اندازی نیز آسان است و مستندات کافی نیز جهت کار با افزونه وجود دارد.

ویژگی های افزونه :

پشتیبانی کامل با افزونه پیامک WooCommerce

بازنشانی گذر واژه با رمز عبور یکبار مصرف.

گزینه غیرفعال کردن رمز یکبار مصرف.

ثبت نام با رمز ورود، ورود به سیستم با رمز های یکبار مصرف.

زمینه های سفارشی برای ورود به سیستم و فرم های ثبت نام.

گزینه غیرفعال کردن ثبت نام.

صفحه ثبت نام و ورود به سیستم به صورت سفارشی.

فرم ثبت نام و ورود به سیستم به صورت تعیین شده.

گزینه ای برای اضافه کردن captcha به صورت ورود به سیستم.

لیست های سفید / کشورهای بلاک شده.

شناسایی کد کشور.

درج کد کشور پیش فرض.

تایید شماره موبایل در زمان پرداخت در سیستم ووکامرس.

کاربر می تواند پس از ثبت نام با تلفن همراه، ایمیل اضافه کنند.

کاربر همچنین می تواند با ایمیل ثبت نام کرده و بعداً شماره تلفن را اضافه کند.

استفاده از رمز عبور قوی در ثبت نام یا ورود را غیرفعال کنید.

افزونه دیجیتس جز بهترین پلاگین عضویت با شماره موبایل است زیرا با فراهم کردن اصلی‌ترین نیاز این روزهای وبسایت‌ها، توانسته است نیاز مدیران سایت ها و کاربران آنها را برآورده سازد. هدف اصلی افزونه وردپرس Digits عضویت و ورود به سایت با استفاده از کد یکبار مصرف ارسالی ار طریق sms می‌باشد.

چرا افزونه دیجیتس؟

افزونه ورود و عضویت با شماره موبایل Digits قطعا بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در ادامه این قضیه برای شما ثابت خواهد شد. این روزها هر سایتی که رابط کاربری و سرعت بیشتری داشته باشد، حرف اول را میزند و کاربر بیشتری را به خودش جذب می کند. توجه داشته باشید اگر عملیات ثبت نام در سایت شما پیچیده یا طولانی باشد، به احتمال خیلی زیاد مشتری صرف نظر می کند و در نتیجه فروش زیادی را از دست خواهید داد.

ایمن سازی فرایند عضویت و خرید از سایت

با گسترده شدن فضای کسب و کارهای مجازی یا همان وبسایت هایی آنلاینی که به وجود آمده است و افزایش سرعت دسترسی مردم به شبکه جهانی اینترنت، سوء استفاده و کلاهبرداری‌ها در سطح اینترنت افزایش چشمگیری نسبت به گذشته داشته است. در برخی از روش‌های کلاهبرداری، از کارت‌های بانکی سرقتی که مالک آن شخص دیگری است استفاده می شود. استفاده از افزونه قدرتمند عضویت Digits سبب ایجاد یک سد و جلوگیری از چنین تراکنش‌هایی است. انجام شدن چنین خریدهایی در وب سایت شما منجر به بسته شدن درگاه و حساب بانکی شما می شود.

چرا خرید خط خدماتی برای استفاده از افزونه digits واجب است؟

خط خدماتی این قابلیت  را ایجاد می کند که بتوانید ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست را داشته باشید. اکثر سامانه‌های پیامکی خط خدماتی ندارند و شما باید با پرداخت مبلغی بین 5 تا 20 میلیون تومان سفته خط خدماتی اختصاصی تهیه کنید. همچنین فعال‌سازی خط خدماتی بین 30 تا 60 روز زمان‌ بر است. راه‌ حل  سریع به چه صورت است؟ در تابان اس‌ام‌اس این امکان فراهم شده است که یک خط خدماتی اشتراکی و بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار شما قرار داده شود.

آموزش نصب و فعال سازی افزونه دیجیتس (رایگان)

با توجه به درخواست ‌های مکرر کاربران محترم  ویدیو آموزشی برای راهنمای کامل نصب و فعال سازی افزونه digits در سایت tabansms قرار گرفت. کاربران سایت برنا نیوز با کد تخفیف borna با 20% تخفیف پنل پیامک از tabansms.com خریداری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: