به گزارش برنا، در دنیای امروزی همگان سعی دارند که کلیه امورات خود را در زمان کوتاه تری مدیریت کنند و دستیابی به این مهم نیازمند جمع آوری اطلاعات و حرکت با تکنولوژی است. صنعت گردشگری یکی از صنایع پیشرو جهان است که روز به روز در حال پیشرفت بوده و امروزه به عنوان یکی از پیشرفته ترین صنایع شناخته می شود. تا چندی پیش تنها تعداد معدودی از آژانس های گردشگری را شاهد بودیم که خدمات کاملی ارائه می کردند که هریک از آنها نیز کمبودهایی را داشته اند و از جمله مهمترین کمبود های آن می توان به عدم ارائه کلیه خدمات مسافرتی اشاره کرد. به گونه ای که یکی از آژانس ها خدمات هتل و دیگری خدمات بلیط را ارائه می کردند و برای انجام ‌امورات رزرواسیون راه دور و درازی پیش رو داشتید. اما با پیشرفت صنعت گردشگری شاهد فعالیت آژانس های گردشگری جامع هستیم که کلیه خدمات مسافرتی را ارائه می کنند. با فعالیت آژانس ها در سطح فضای مجازی انجام امورات رزرواسیون سرعت بیشتری پیدا کرد. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه کرده ایم:

چگونه می توان به یک آژانس گردشگری مطرح تبدیل شد؟

همانطور که می دانید همگان به دنبال کمال می گردند و چنانچه یک آژانس گردشگری کلیه خدمات گردشگری را ارائه کند بی شک جلوتر از سایر آژانس های مسافرتی خواهد بود. پس یک آژانس گردشگری برای اینکه بتواند میزان فروش بالایی داشته باشد ابتدا باید سعی بر پوشش کلیه خدمات مسافرتی و گردشگری کند. یک آژانس گردشگری محبوب، خدمات منحصر به فرد و باکیفیتی را در اختیار گردشگران قرار می دهد. آژانس گردشگری مطرح حتما باید یک سامانه قدرتمند اینترنتی نیز داشته باشد چرا که امروزه کلیه امورات از طریق فضای مجازی مدیریت می شوند. در صورتی که سامانه اینترنتی جامعی برای آژانس گردشگری خود راه اندازی کرده باشید در این صورت هم رضایت مشتریان را جلب کرده و هم می توانید فروش بیشتری داشته باشید. اما با چه روش هایی می توان به مطرح شدن آژانس گردشگری کمک کرد؟

ارائه خدمات رزرو بلیط

یکی از اصلی ترین نیازهای یک سفر، خرید بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس است که در گذشته این امورات از طریق آژانس های سطح شهر انجام می شد اما امروزه سامانه های اینترنتی متعددی در این زمینه فعالیت می کنند که با کمک آنها می توان بهترین بلیط ها را رزرو کرد. توجه داشته باشید که بلیط های هواپیما به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و هریک از آنها ویژگی ها و خدمات متفاوتی به نسبت یکدیگر دارند. بی شک هر یک از انواع بلیط ها نیز قیمت متفاوتی خواهند داشت و به جهت اینکه برای کلیه انواع اقشار جامعه امکان رزرواسیون فراهم کرده باشید حتما باید انواع بلیط ها را ارائه کنید. خدمات پس از فروش بلیط نیز از جمله ضروریات است به گونه ای که در مواقع نیاز به کنسلی بلیط باید سریعا نسبت به پیگیری موضوع پرداخته و مبلغ برگشت از خرید را به حساب خریدار عودت دهید.

چنل منیجر + چنلید + رزرو ارزان هتل برای شرکت ها

ارائه خدمات رزرو هتل

هتل یکی از مهمترین مواردی است که قبل از سفر باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. در هر یک از شهرهای گردشگری جهان شاهد فعالیت هتل های مختلفی هستیم که هریک از آنها میزان خدمات متفاوتی نسبت به یکدیگر ارائه کرده و هزینه های مختلفی نیز خواهند داشت. پوشش هتل های مختلف در شهر های متفاوت جهان از جمله ویژگی های یک آژانس گردشگری محبوب است. جمع آوری اطلاعات کامل هتل های مختلف کار ساده ای نیست اما از این طریق خواهید توانست مشتریان خود را افزایش داده و به یکی از بهترین ها تبدیل شوید. یکی از مهمترین ویژگی های آژانس گردشگری مناسب را می توان ارائه اطلاعات کامل از هتل های مختلف دانست چرا که در این صورت مشتریان می توانند کلیه ویژگی های هتل را مورد بررسی قرار داده و در نهایت نسبت به رزرو بهترین مورد اقدام کنند.

ارائه قیمت های مناسب خدمات رزرواسیون

میزان قیمتی که برای خدمات رزرواسیون تعیین می شود از جمله مهمترین مواردی است که بر محبوبیت آژانس گردشگری تاثیر می گذارد. توجه به قیمت در همگان مشاهده می شود و به جرات تمامی افراد به دنبال راه هایی هستند تا با نازلترین قیمت ها امورات مسافرتی خود را مدیریت کنند. یک آژانس گردشگری مناسب هم باید بهترین و باکیفیت ترین خدمات را ارائه کرده و هم خدمات ارزان قیمت را برای قشر خاص در نظر بگیرد. در حالت کلی یک آژانس گردشگری مناسب بهتر است خدماتی با میزان قیمت های متفاوت ارائه کند تا هر فردی امکان انجام امورات مسافرتی از طریق آن را داشته باشد.

چنل منیجر + چنلید + رزرو ارزان هتل برای شرکت ها

استفاده از چنلید برای افزایش سرعت

تا چندی پیش کلیه امورات وب سایت های گردشگری توسط نیروی انسانی مدیریت می شد اما امروزه می توان این امورات را با استفاده از نرم افزارها و ابزارهای مختلفی کنترل کرد. چنل منیجر هتل یکی از مهمترین ها در این میان هستند که خدمات مربوط به هتل های مختلف در سراسر نقاط جهان را ارائه می کنند. چنل منیجر ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و چنلید توانسته است تعدادی از این چنل منیجر ها را در سامانه ی خود جمع نماید که باعث تعامل خریدار و تامین کننده هتل ها شده و در نتیجه سرعت فروش را نیز افزایش خواهد داد. توجه داشته باشید که چنلید به هتل های کوچکتر و کمتر دیده شده نیز کمک می کند که بیشتر دیده شده و در نتیجه درآمد بیشتری نیز داشته باشند. آژانس های گردشگری نیز از طریق چنلید به اطلاعات دقیقی مثل: ظرفیت اتاق ها، خدمات هتل، قوانین، قیمت، ویژگی ها و... دسترسی خواهند داشت. و سازمان ها نیز می توانند از طریق این سامانه اقدام به رزرو ارزان هتل برای شرکت ها ی زیر مجموعه ی خود نمایند.

خدمات پشتیبانی قوی

یکی از اصلی ترین نیازهای مردم حس اعتماد است که برای ایجاد آن در آژانس گردشگری باید خدمات پشتیبانی قوی ارائه نمود. همچنین ممکن است در هریک از مراحل رزرواسیون برای مشتریان سوالاتی پیش آید و در صورتی که کارشناسان بتوانند به درستی و در مدت کوتاهی پاسخ این سوالات را مشخص سازند بی شک رضایت مشتری را در پی دارد. پشتیبانی آنلاین یکی از بهترین و تاثیرگذارترین خدمات است چرا که در این صورت افراد می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و به پاسخ سوال خود برسند.

برگرفته از وب سایت https://channelead.ir/

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: