به گزارش برنا، برای خرید کتاب 31  استان نهم به دهم پویش می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید. این کتاب منبع مناسبی برای دانش آموزانی می باشد که قصد پذیرش در آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان را دارند. این کتاب تمام مباحث و نکات مورد نیاز را مورد بررسی قرار داده است. کتاب نامبرده توسط انتشارات پویش خوارزمی به چاپ رسیده است. 

 

کتاب های کمک درسی :

کتاب یکی از منابع بسیار مهم برای یادگیری انواع مباحث می باشد. کتاب ها انواع مختلفی دارند که هر کدام به موضوع منحصر به فردی اشاره دارند. کتاب ها را به دو دسته کلی چون کتاب های درسی و کتاب های کمک درسی می توان تقسیم کرد. در اینجا قصد داریم به معرفی کتاب کمک درسی  1+31 آزمون بپردازیم. در حقیقت این کتاب ویژه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان می باشد. در ادامه با ویژگی های این کتاب، نحوه خرید کتاب 31  استان نهم به دهم پویش و ..... آشنا خواهید شد.

آشنایی با کتاب ویژه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان :

کتاب های کمک درسی برای موفقیت در آزمون ها و همچنین تثبیت داده ها و اطلاعات یادگرفته شده نقش بسیار تاثیرگذاری دارند. آزمون های مختلف در طی دوره تحصیل در سر راه دانش آموزان قرار می گیرد که از مهم ترین آن ها می توان به آزمون نهم ورودی به دهم، آزمون کنکور های سراسری و .... اشاره کرد. همان طور که از نام کتاب 1+31 استان نهم ورودی به دهم مشخص است علاوه بر 31 آزمون ، از یک آزمون ورودی دیگر تشکیل شده است که مباحث تدریس شده در پایه نهم را مورد بررسی قرار می دهد و دانش آموزان را به چالش می کشد. آزمون های موجود در این کتاب مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی طرح شده است و با سطح آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان برابری می کند.

مباحث موجود در این کتاب :

این کتاب تمام مباحث مورد نیاز جهت موفقیت در آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان را مورد بررسی قرار داده است و مطابق با آن ها به طرح سوال های متنوع پرداخته است. تمام مباحث موجود در کتاب های مورد نیاز مانند عربی ، انگلیسی ، ریاضی ، ادبیات و .... را تحت پوشش قرار داده است. این کتاب منبعی کامل از سوالات و مباحث خواهد بود.

تالیف کتاب 1+31 استان نهم ورودی به دهم :

کتاب نامبرده توسط انتشارات معتبر و به نامی چون انتشارات پویش اندیشه خوارزمی به چاپ رسیده است. در نتیجه با خیال راحت می توانید نسبت به خرید کتاب 1+31 استان نهم ورودی به دهم انتشارات پویش خوارزمی اقدام کنید.

نحوه خرید کتاب 31  استان نهم به دهم پویش :

برای خرید کتاب 31  استان نهم به دهم پویش می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید. مرکز یونیکتاب یکی از مراکز بسیار معتبر است که در زمینه خرید و فروش کتاب فعالیت دارد. یونیکتاب شرایط فروش غیر حضوری را فراهم کرده است. با مراجعه به سایت www.uniketab.com می توانید برای ثبت سفارش اقدام کنید.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: