معرفی موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

معرفی موسسه مهاجرتی ثبتا گروپ

 

موسسه مهاجرتی و امور ثبتی ثبتا ، بعنوان یکی از بهترین موسسات و شرکت مهاجرتی در در سطح کشور و در منطقه آسیا و اروپا کلیه خدمات ثبت رسمی ، مهاجرتی ، حقوق بین الملل ، بیزنس و استارتاپ را به متقاضیان و کلاینت های خود در داخل و خارج از کشور ارائه میدهد. این موسسه در حال حاضر بیش از 30 شعبه در کشورهای مختلف و در محدوده آسیا ، اروپا ، آمریکا لاتین ، استرالیا و کانادا داشته و بواسطه تجربه 25 ساله خود میتوانید خدمات مورد نظرتان را بالاترین سطح کیفی به شما ارائه نماید.

خدمات ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت خارجی از جمله خدماتی بوده که توسط موسسه در بیش از 170 کشور به متقاضیان ، تجار و بیزینس ها ارائه میشود. شرکت بین المللی به شرکت هایی اطلاق  می شود که محصولات یا خدمات خود را در کشورهای دیگر ارائه میکنند ، اگر شما هم تصمیم به ثبت شرکت خارجی در سایر کشورها دارید میتوانید فرایند تاسیس شرکت خود را به مجموعه ما بسپارید.

شما میتوانید با ثبت شرکت در کشور مورد نظر  و همچنین با داشتن یک بیزنس پلن دقیق بهمراه سرمایه گذاری در کوتاه ترین زمان ممکن علاوه بر رسیدن به اهداف بیزینسی و تجارتی خود ، اقامت دائم یا موقت کشور مورد نظرتان را برای خود و اعضای خانواده خود کسب نمایید. در حال حاضر ثبت شرکت در سایر کشورها ، یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم میباشد.

 

4

افتتاح حساب بانکی بین المللی

اگر به هر دلیل اعم از کاری ، تحصیلی ، توریستی ، مهاجرتی و ... تصمیم دارید  به کشورهای خارجی سفر کنید ، لازم است که یک حساب ارزی برای انجام امور خود در کشور هدف داشته باشید. منظور از حساب بانکی بین‌ المللی ، حسابی  است که در سراسر جهان و کشورهای مختلف میتوانید پرداخت های خود را انجام دهید. با افتتاح حساب بانکی ارزی در این بانک‌ها می‌توان از مزایا و خدمات آنها در طول سفرهای خود و یا پرداخت های ارزی اینترنتی استفاده کرد.

5

اخد پاسپورت و شهروندی

یکی دیگر از خدمات مهم موسسه ثبتا ، اخذ شهروندی و اقامت و پاسپورت بیش از 90 کشور جهان در سریعترین زمان ممکن است . این مجموعه با استفاده از آسان ترین و برترین روش های موجود شهروندی بیش از 90 کشور را برای شما و خانواده تان اخذ میکند.  ما راهکارهایی داریم که توسط آنها میتوانیم در برخی موارد در کمتر از 6 ماه اقامت و شهروندی دائمی شما را از کشور مورد نظر بگیریم.

سخن پایانی

موسسه ثبتا با ایجاد زیرساخت قدرتمند تمامی خدمات برون مرزی مرتبط با امور ثبتی ، امور مهاجرتی ، امور حقوقی بین الملل از قبیل : اپلای تحصیلی ، خرید بیزینس ، راه اندازی کسب و کار ، اخذ ویزا ، امور مهاجرتی ، تمکن مالی و .... را به کلیه متقاضیان در داخل و خارج کشور ارائه نماید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت رسمی ما به نشانی SABTTA.COM مراجعه نمایید.

 

محتوای این مطلب تبلیغاتی است و توسط سفارش‌دهنده، تهیه و تنظیم شده است

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار بازار

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار بازار

    اخبار برگزیده